Покупець - Отзыв о Жжук

http://www.otzyvua.net/zhzhuk От Покупець, опубликован 8 марта, 2016 год

Покупець 8 марта, 2016 год Купувала телефон в лютому 2016р. в Івано-Франківську на вул. Шпитальна 1 (навпротів Цуму). Продавець Тарас погано надавав інформацію про телефон. Коли я захотіла подивитися яка в телефоні камера він сказав мені, що вітрину не можна фотографувати, щоб я не бачила, яка там погана, неякісна камера (чим я і не задоволена в телефоні). Нічого про телефон продавець не хотів розказувати (які в телефона мінуси і плюси), а тільки питався мене чи я буду купувати, щоб по швидше продати .
Продавець мене навіть не запитався чи можна йому клеїти плівку на телефон чи я її вдома сама поклею, щоб заробити 50 грн. за поклейку. Зате вмудрився мене запитати, чи настроювати мені годинник в телефоні, але це буде коштувати 40 грн. Я звичайно відмовилася від такої зухвалої пропозиції.
Продавець погано надає консультацію точніше він її взагалі не надає. Обминатиму магазини «Жжук» 10-ю дорогою і нікому зі своїх родичів і знайомих не рекомендуватиму ці магазини.

Ответ представителя Жжук (Украина, Львів) 9 марта, 2016 год Доброго дня!
Перепрошую за незручність, що мала місце.
Прошу на info@zhuk.mobi надіслати листа, у якому вказати: як до вас звертатись та мобільний телефон.

Дякую!

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

Хiaomi.ua