Скарга - Отзыв о Жжук

http://www.otzyvua.net/zhzhuk От Гость, опубликован 8 декабря, 2015 год

Гость 8 декабря, 2015 год Всім доброго вечора! Михайло,м.Дунаївці.
Копіюю коментар Юрія з деякими змінами.
Декілька днів назад (29.11.15р) дружина купила телефон Keneksi на подарунок бабусі(7.12.15).Але свята не відбулося,бо виявилося,що не працює динамік та зарядний пристрій. Я заніс його назад в магазин щоби поміняли( а перед покупкою виписали щей додаткову гарантію "Екстра заміна" +10% від вартості телефона)
Але в обміні або поверненню грошей мені відмовили, а при покупці казали в випадку поломки принести і відразу ж поміняємо! Виявляється справжня брехня, продавці "ВПАРИЛИ" глюканий телефон + додаткову гарантію...ШАХРАЇ.
Сказали пиши заяву і відправляй телефон на "Екта сервіс" через 45 днів пришлють новий або сертифікат на ту суму, відправив не знаю що буде?
Викликали поліцію та зафіксували інцидент.
Може хто підкаже,що робити далі?
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАГАЗИНИ "ЖЖУК" ДУРЯТЬ КЛІЄНТІВ

Ответ представителя Жжук (Украина, Київ) 9 декабря, 2015 год Михайло, доброго дня!
Додаткова гарантія "Екстра Заміна" - це найкраща пропозиція щодо обміну телефону на ринку.
Можливо, продавець-консультант Вам некоректно передав інформацію, але треба написати заяву, почекати лише 5 (!) днів для отримання сертифікату на обмін від ЕКТА СЕРВІСУ. Після цього ви отримаєте новенький телефон у нас.

Якщо у Вас виникли будь-які питання - пишіть на info@zhuk.mobi. Ми залюбки допоможемо у їх вирішені.
Гость (Украина, Київ) 10 декабря, 2015 год Після всьго,що відбулося,буду вимагати тільки повернення коштів.Крім того,на всяк випадок,сьогодні подам скаргу у відділ захисту прав споживача.
Гость (Украина, Київ) 8 декабря, 2015 год напишіть заяву у відділ захисту споживачів. вони змушені будуть прийти до них по скарзі.а раз прийдуть полюбе штраф напишуть (там є до чого причепитися). хіба що гарні відносини у них там на місці
Гость (Украина, Київ) 8 декабря, 2015 год да' вони реально дурять людей. гроші не повернуть ніколи - сам переконався. обходьте, люди, десятою дорогою жуків
Ответ представителя Жжук (Украина, Київ) 9 декабря, 2015 год Доброго дня!
Прошу написати про конкретний випадок, де співробітники компанії мали повернути гроші і не зробили цього на info@zhuk.mobi

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

Хiaomi.ua