Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

ОБМАНЮЮТЬ КЛІЄНТІВ!!! НІКОМУ НЕ РАДЖУ!!! - Отзыв о Жжук


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 921

Рейтинг: 3.3, всего отзывов 528

http://www.otzyvua.net/zhzhuk Ковель, бульвар Леси Украинки, 3
От Юра, опубликован 17 ноября, 2015 годЮра 17 ноября, 2015 год Всім доброго вечора! Декілька днів назад (15.11.15р) мій тато купив телефон Keneksi K5 приніс його додому виявилося що в ноьму не показує Імя абонента при вхідному дзвінкові тільки знак питання, я заніс його назад в магазин щоби поміняли.( а перед покупкоюі виписали щей додаткову гарантію "Екстра заміна" +10% від вартості телефона)
Але обміні або поверненню грошей мені відмовили, а при покупці казали в случай поломки принесли і відразу ж поміняємо! Виявляється справжня брехня, продавці "ВПАРИЛИ" глюканий телефон + додаткову гарантію...
Сказали пиши заяву і відправляй телефон на "Екта сервіс" через 5 днів пришлють новий або сертифікат на ту суму, відправив незнаю що буде? якщо не поможе буду скаржитись в "Управління з захисту прав споживачів"
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАГАЗИНИ "ЖЖУК" ДУРЯТЬ КЛІЄНТІВ
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина, Київ) 8 декабря, 2015 год Аналогічна ситуація.Поліцію викликали,інцедент зафіксували.Підскажіть, що робити далі?
Гость (Украина, Київ) 25 ноября, 2015 год Юрій, протягом 14 днів з дня здійснення покупки Ви маєте право, при наявності чека, повернути товар в магазин та отримати 100% компенсацію вартості товару. Погано, що люди не знають своїх прав. Якщо продавці відмовляються повертати кошти - викликайте поліцію. Потрібно вчити їх виконувати закон.
Ответ представителя Жжук (Казахстан, Алматы) 19 ноября, 2015 год Юрію, дякую за звернення!
Проблему вже вирішують!Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Адреса и контакты

Ковель, бульвар Леси Украинки, 3
Телефон: 067 676 07 11

Цифровая техника

MusicHall.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
КТС.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
serfer.com.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Фотомост интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет магазин "Sale Mobi"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Mobil Express

Рейтинг: 5
1 отзыв
plaza.kh.ua

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться