Жжук отзывы

Жжук Хмельницький Оазис

Николай (Украина, Хмельницький) воскресенье, 19 февраля Сьогодні 18.02 близько 11:30 зайшов купити телефон в Оазис Хмельницький. Раніше вже купував у вас. Дівчина Юля не якісно нюприклеєла захисне скло, я їй вказав що скло приклеєно не якісно і з одного боку навіть відходить. На це вона в хамскій манері почала мені казати або так або ніяк і щоб я не морочив їй голову.
Вважаю таку поведінку не професійною...  Читать отзыв
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Микола! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi для вирішення питання. Дякуємо за відгук!

Якість

Тетяна (Россия, Москва) суббота, 18 февраля 25.01.2017р. придбано смартфон Lenovo Vibe P1M. Адреса: вул.Незалежності, смт.Маневичі, Волинська обл.
На минулому тижні зайшла до магазину аби придбати захисне скло та чохол. З запропонованих варіантів вибрала "якісніше" за словами продавця - 200 грн. Від силіконового чохла (який сподобався) відмовилася. Причина: погано прилягав до телефону, біля кнопок "вкл./вкл." взагалі обвисав. Проплатила 260грн.(200-захисне скло+60-встановлення).
За кілька днів помітила, що захисне скло в...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Якість обслуговувпння
Недостатки:
  1. Технічні моменти
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Тетяно! Так, дійсно, ми готові замінити дане захисне скло на нове безоплатно, вже його замовили, як тільки воно поступить на торгову точку, ми з Вами зв'яжемось. Дякуємо за відгук!

Гарантійний ремонт 2 місяці))))

Гость (Украина, Ужгород) вторник, 14 февраля Мною витрачені кошти в розмірі 2599,00 грн. згідно товарного чеку б/н від 27.06.2016року за телефон PRESTIGIO PSP5506 DUO GRADE Q5 Blue – в кількості 1 штука
23.12.2016року телефон був зданий у магазин за адресою: м.Ужгород, вул..Волошина, 2а, для гарантійного ремонту у зв’язку з виникненням жовтої плями невідомого мені походження на екрані зліва і погодилася на термін 14...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Не знайшла
Недостатки:
  1. Персонал не грамотний
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Обов'язково з'ясуємо деталі ситуації та зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

обман клієнта

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 12 февраля  Отзыв о Жжук по адресу Хмельницкий, вул Проскурівська 18 Купив телефон Prestgeo wize P3 в вашому магазині М.Красилів Хмельницької обл. 11.11.2016р. Через 3 місяці користуваня екран під час роботи ставав білий. Заніс в магазин, щоб зремонтували по гарантії. Продавці пообіцяли в заміну телефон в користування на термін ремонту, але вже цілий тиждень неможуть дати його мені без обгрунтованої причини. Прошу вас посприяти вирішеню моєї проблеми. Завчасно дякую 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Ситуацію обов'язково вирішимо. Дякуємо за відгук!

Життя телефону

Гость (Украина, Львів) суббота, 11 февраля  Отзыв о Жжук по адресу Львов, ул. Городоцкая, 177 Доброго дня! 23 серпня я придбала у м Камянка - Бузька телефон "ноус". Не телефон , а жахіття. Він почав виклучатися зразу на другий день. Але продавець у магазині відновила налаштування і дальше працював. Найцікавіше почалося творитися з моім телефоном у жовтні - листопаді. Він почав жити своїм життям. Сам включається, виключається, скачує різні програми, ігри, глючить. Я вжн...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Ситуацію вирішимо і зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

открытая вакансия

Гость (Украина, Ужгород) пятница, 3 февраля Добрый день, Жжук! На сайте work.ua разместили объявление об открытой вакансии инспектора по кадрам (г.Полтава). В связи с тем, что на сайте много "липовых" вакансий (мошенники), а контактный номер телефона отсутствует, подскажите, действительно ли данная вакансия имеет место быть. Спасибо. 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Да, вакансия актуальна. Оставьте, пожалуйста, контактную информацию (Ваши ФИО, номер телефона) по электронному адресу hotline@zhuk.mobi, чтобы мы могли связаться с Вами. Спасибо за отзыв!

Грубое обслуживание

Гость (Украина, Київ) пятница, 3 февраля Сегодня 3.02.2017 года обратился за пополнением счёта на моб.оператор в Жжук Овруч.Девушка,работающая в этом заведении,нагрубила по поводу сдачи с крупной купюры. 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Мы разберемся в данной ситуации. Спасибо Вам за отзыв!

Продають неісправні телефони

Гость (Украина, Обухів) вторник, 31 января Купив телефон Huawei Y6 Pro в магазині Жжук Львівска обл. м.Броди!За місяць користування коли телефон заряджався вибила табличка перегрів телефону! Коли абираю повідомленя то сенсор глючить і щоб набрати потрібну кнопку треба нажати разів 20 то не завжди так але дуже часто!! Хотів повернути телефон але вже проїшов місяць часу а обмін роблять на протязі двух неділь! я б і...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Займаються здирництвом і обманом покупців!!!!!!

Наталя (Украина, Дружба) четверг, 26 января  Отзыв о Жжук по адресу Трускавец, ТЦ "Європа", вул.Стебницька, 58 Сьогодні купила телефон Huawei Y6 Pro.Продавець відмовлявся надати гарантію на телефон поки я не оплачу додатковий "пакет налаштувань" (+250 грн).вже вдома я побачила що ті програми що установили в магазині я могла встановити сама з плей маркету.І читаючи зараз відгуки людей я бачу що це не поодинокий випадок у ваших магазинах , я так розумію що адміністрація закриває на...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Наталю! Ситуацію вирішимо і зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

Гарантійне обслуговування

Іван (Украина, Київ) четверг, 26 января Доброго дня. Я купив телефон ZTE Blade у Львові на проспекті Чорновола, 95, на початку жовтян 2016р. Телефон у своїй основі працює чудово, та від початку мав незначні проблеми із мікрофоном. А саме -- мої співрозмовники не надто добре мене чули. З часом проблема стала більш серйозна і два тижні тому дійшло до того, що мене майже не чують --...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Іване! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi для вирішення питання. Дякуємо за відгук!

Проблема з захисним склом

Alexander (Украина, Запоріжжя) 23 января, 2017 год  Отзыв о Жжук по адресу Хмельницкий, вул Проскурівська 18 21.01.2016 м.Хмельницький вул Проскурівська 18
В магазині було куплено телефон та наклеєне на нього захисне скло. На скло діє гарантія 2 тижні (по словах консультанта, оскільки ніякого документільно підтведження цього немає)
Ввечері після детального огляду було виявлено що скло бо краях телефону не прилягає щільно (полоска внизу та по бокам телефону 3-5мм)
23.01.2016
Телефон принесли до магазину з проханням або повернути гроші або...  Читать отзыв
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Олександре! Ситуацію вирішимо та зв'яжемось із Вами! Дякуємо за відгук!

Жахливе обслуговування клієнтів

Alexander (Исландия, Reykjavík) 22 января, 2017 год м. Хмельницький вул Степана Бандери 2А. 21.01.2017
Продавець-консультант відмовив у продажі телефону по зазначеній на ціннику ціні, аргументуючи це тим, що крім безпосередньо самої ціни телефону необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО оплати додатковий "пакет налаштувань" (+350 грн). На будь-які аргументи що нав'язувати таку послугу незаконно продавець-консультант відповідав зверхньою посмішкою.
Для того щоб переконатися що така політика навязування непотрібних покупцеві послуг є загальною для всієї...  Читать отзыв
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Олександре! Ми розберемось у ситуації та зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

Плохое обслужевание

Гость (Украина, Київ) 21 января, 2017 год Добрый день! Сегодня 21 января Зашла в магазин ЖУК в г. Кобеляки хотела купить телефон! Продавец грубит клиентам,и отказалась продавать мне телефон! Ето не первый случай в етом магазине! Книгу жалоб попросьбе недала,

Пошу принять какие то меры! Зррание большое спасибо!!!
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Для уточнения информации по данной ситуации напишите, пожалуйста, Ваш контактный номер телефона на электронный адрес hotline@zhuk.mobi . Спасибо!

Возмутительно.

Гость (Украина, Київ) 15 января, 2017 год Сегодня заканчивается акция,но мне не удалось приобрести телефон в кредит на 15 платежей как обещает магазин. Разочаровалась очень. Вчера продавца небыло на рабочем месте,а сегодня не могу приобрести телефон.
Достоинства:
  1. Продавец очень старалась мне помочь.
Недостатки:
  1. Маленький асортимент,маленькое помещение и некоректность...
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Оставьте, пожалуйста, Ваш контактный номер телефона по электронному адресу hotline@zhuk.mobi для того, чтобы мы могли с Вами связаться и разобраться в данной ситуации.

Запорожье

Гость (Украина, Запоріжжя) 12 января, 2017 год Это просто возмутительно!!! 31 декабря зашла в магазин Жук что на Советской. Во первых магазин был закрыт сначала. Я зашла в алло но не нашла чехла, который мне был нужен. Потом вернулась в Жук. Продавцы-двое молодых парней были хорошенько выпившие. Я просто в недоумении! Понимаю, праздник, но все же! Разве можно работать с людьми когда от тебя так...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Выясним ситуацию. Спасибо Вам за отзыв!

Хороше враження від обслуговування.

Гость (Украина, Львів) 10 января, 2017 год Була недавно в Вашій мережі ЖЖук у Львові район Санта Барбара і задоволенна обслуговуванням персоналу!Привітний хлопчик Михайло без зарозумілих слів проконсультував мене, порадив декілька оптимальних варіантів, навіть запропонував знижку при комплексній покупці. Підрахувавши витрати вийшла значна сума,яка була мені не по кишені, після чого мені було запропоновано декілька видів оформлення кредитів, підібравши потрібний я була задоволена умовами.
Дякую за якісне...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. 1. Швидке обслуговування
  2. 2. Правильна подача інформайції
  3. 3. Професіоналізм
  4. ...
Недостатки:
  1. 1. Маленьке приміщення
  2. 2. Малий асортимент товару
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Приходьте до нас ще, будемо раді!

Возмутительно!!!

Наталія (Украина, Вінниця) 10 января, 2017 год Купили телефон Хуавей у магазині ЖЖук м. Бар по вул. Соборній. Телефон не ловить зв'язок. На декількох телефонах пробували сімку- працює відмінно (думала проблеми з сімкою), та ні. Сімка в інших телефонах нормально працює, а от інші сімки київстар ді-джус так само на цьому телефоні не ловлять. Здали в ремонт - перепрошили. Витримали в сервісі 45 днів. Прислали - проблема...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Наталіє! Ми розберемось у даній ситуації і зв'яжемось з вами.

отзив от 05.01.17

Гость (Украина, Київ) 9 января, 2017 год не могу зайти на вашу электронную почту вот связь со мной 380995600031
dbaybak@gmail/com
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Спасибо!

Спасибо за совет

Гость (Украина, Львів) 8 января, 2017 год Добрий день , захотел купить себе телефон с хорошей батареей , продавец посоветовал телефон Huawei , спасибо магазину Жжук Боярка Площадь за честность действительно долго держит заряд.
Достоинства:
  1. Вежливый молодой человек , дал...
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Спасибо Вам за отзыв! Приходите к нам ещё!

Полное разочарование

Гость (Украина, Київ) 6 января, 2017 год Дико не квалифицированные продавцы работают в вашем"островке" в с. Гатном, по улице Киевской. "Безруко" клеют защитные стекла и советуют не качественную продукцию. Также продавец забыл вручить товарный чек на зарядное устройство, которое, к слову, через НЕДЕЛЮ, без видимых причин вышло со строя. Естественно, в замене, ремонте или хотя-бы каких-то рекомендациях было отказано безоговорочно. Остались крайне неприятные впечатления. И пожалуй, жжук-...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Оставьте, пожалуйста, Ваш контактный номер телефона по электронному адресу hotline@zhuk.mobi для того, чтобы мы могли с Вами связаться и решить данную ситуацию.

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

SKS-MARKET

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

ООО «Юникросс-фулл»