Жжук отзывы

Рейтинг: 3.4 из 5 (253 отзыва ), просмотров: 59339

Хамло!!

Гость (Соединенные Штаты Америки, Bonny Doon) вторник, 23 мая Возмущена продавцом Светланой , хамливая и недалекая особа!Что бы пополнить счёт мне пришлось ожидать пока она накуриться и налюбезничаться с парнем!

P.S. Дождаться возвращения на рабочее место не удалось...
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Пришлите, пожалуйста, адрес торговой точки, на которой случилась данная ситуация, на электронную почту hotline@zhuk.mobi. Спасибо за Ваш отзыв!

ОБДУРЕННЯ ПОКУПЦІВ!!

Гость (Украина, Київ) вторник, 23 мая Зайшовши у ваш магазин у Броварах за чохлом для мобільного телефону, мене зустріла привітна продавець Світлана, купивши чохол я почав дивитися навушники сказавши продавцю, що я поки купувати не буду , але вона все одно показала, дала послухати і порекомендувала кращі, я дізнався ціну і пішов, сказавши, що обов'язково куплю наступного разу, коли я прийшов наступного разу, то зустріла мене...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Повідомте, будь ласка, точну адресу торгової точки, на якій трапилось подібне, на поштову скриньку hotline@zhuk.mobi. Ми розберемось у ситуації. Дякуємо за відгук!

Плохое качество техники

Гость (Украина, Київ) понедельник, 22 мая Сервис просто супер!!! Умеют впарить технику! Купили телефон и через 2 месяца начал глючить, а забирать на ремонт не хотят! 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Для уточнения информации по данной ситуации напишите, пожалуйста, Ваш контактный номер телефона на электронный адрес hotline@zhuk.mobi. Спасибо!

я купляла телефон батарея збулась,а він ще на гарантії можлива заміна?

Гость (Украина, Миколаїв) суббота, 13 мая можлива заміна телефону або батареї?? 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Залиште, будь ласка, контактну інформацію (Ваше ПІБ, контактний номер телефону) за електронною адресою hotline@zhuk.mobi. Ми зв'яжемось з Вами та допоможемо у вирішенні даного запитання. Дякуємо за відгук!

Відмінна якість обслуговування.

Гость (Украина, Шепетівка) четверг, 11 мая Купував телефон. Привітний персонал допоміг підібрати телефон по моїм вподобанням. Дуже сподобалося обслуговування,персонал професійний і привітний. Видно,що продавці працюють з БАЖАННЯМ допомогти клієнтові. Телефоном задоволений. Користуюся без проблем. Рекомендую купувати в мережі гаджетів ЖЖук. 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Дуже дякуємо за Ваш відгук! Приходьте до нас ще!

Постійні клієнти

Константин (Украина, Хмельницький) четверг, 11 мая  Отзыв о Жжук по адресу Хмельницкий, вул Проскурівська 18 Купляли телефони в цій мережі. Бабусі кнопчастий, дружині тоє Гелексі, собі Сяомі, брату Мейзу, тещі теж купили крутяцький телефон,та й всі друзі тут беруть, бо раджу всім своїм. Все файно працює, заперечень по роботі немає. Звісно все накупляли не в один день, а вже більше як 3 роки ходимо тільки в Жжук. Купляли телефон у м. Хмельницькому на Проскурівській, 18....  Читать отзыв
Достоинства:
  1. - місцерозташування
  2. - обслуговування
  3. - ціни
  4. ...
Недостатки:
  1. не завжди погоджують кредит
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Дуже дякуємо за Ваш відгук та добрі слова ! Що стосується кредитування, хочемо зауважити, що ці послуги надає не безпосередньо компанія "ЖЖУК", а наші банки-партнери, які, власне, і приймають рішення щодо видання кредиту. До речі, найближчим часом кількість таких банків-партнерів зросте, відповідно і шанс отримати кредит. Тому приходьте до нас ще, будемо Вам раді!

В ШОКОВі

Гость (Украина, Львів) понедельник, 8 мая Я ото до того писав відгук.почитав решту ото відгуків. Була думка що я такий не везучий. То ппц. як на мене один негатив. Негатив то слабо сказано. Такою компанією малиб займатись правоохоронні органи. Судіть самі .думаю то прогляне представник компанії.працівники різні .то життя(професіонали ввічливі . чи не дуже професіонали ввічливі))та продаєте єрунду на межі афери. Таке недопустимо для компанії що...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Та зробіть ребрендінг. Міняйте повністю...
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, щоб ми могли розібратись у даній ситуації. Дякуємо за Ваш відгук!

Неймовірна шарашка

Гость (Украина, Львів) понедельник, 8 мая Купив у них леново призначаней для продажей в Китаї. За пів року 3 ремонти з проблемою зникнення тел. книжки. Сервісний центр леново відмовивсь ремонтувати бо тел для китаю тільки. А ще дружина купила 2 зарядки що полетіли за 2 тижні...викинув коробки бож зярядки то таке навіть не думав що 2 таку фігню можуть продавати.тож елементарно тай зарядки щей 2...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, а також адресу торгової точки, де купували телефон та зарядні пристрої, щоб ми могли розібратись у даній ситуації. Дякуємо за Ваш відгук!

Хамство и непроффесионализм

Гость (Украина, Харків) понедельник, 8 мая Клеили пленку на смартфон , на следующий день появились пузыри , так как поклеено было некачествено заходило на корпус , уголок загнулся и появились эти самые пузыри . При обращении в магазин нахамили и сказали вы сами ее оторвали и назад прилепили.Так то вот , хобби у меня такое только что поклееную пленку переклеивать , потом жаловаться ходить. 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Для уточнения информации по данной ситуации напишите, пожалуйста, Ваш контактный номер телефона на электронный адрес hotline@zhuk.mobi, а также адрес торговой точки, где клеили пленку. Спасибо!

Проблема з гарантією

Андрій (Украина, Калуш) суббота, 6 мая Цієї осені придбали телефон Nokia 230 у магазині Жжук, м. Калуш, вул., Хмельницького. В березні телефон вийшов з ладу, здали по гарантії в даний магазин. Через місяць прийшла відповідь з сервісного центру, що телефон не піддається ремонту та запропонували обміняти на новий. Коли ми звернулися в магазин для обміну, менеджер сказала, що для обміну на аналогічну модель нам потрібно доплатити...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Андрію! Ми розберемося у ситуації, що склалась, та зв'яжемось з Вами. Дякуємо за відгук!

Ігор (Украина) четверг, 4 мая Три рази переставав робити екран здавав на сервіс повертали і через пару днів знов те саме мережу не ловив якись брак хочу повернути гроші або замінити на другий телефон написав заяву в магазині в місті Козятин прошу допомогти? 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Ігоре! Ми отримали заяву та на вказану Вами адресу надіслали офіційну відповідь. Також вкажіть, будь ласка, Ваш актуальний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, так як за залишеним Вами номером у заяві зв' язок відсутній. Дякуємо за відгук!

покупка

Гость (Украина, Дніпро́) среда, 26 апреля Купил телефон 25.04.2017, придя домой, разочаровались в покупке, которую только что сделал, можно ли вернуть товар в магазин в течение 14 дней, и получить назад свои деньги. На вполне законных основаниях и без лишних волнений 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Конечно, такая возможность есть. При наличии полной комплектации, чека на покупку и сохранения товарного вида, Вы можете обратиться на торговую точку, где приобретался телефон, для возврата либо его обмена.

Купила сину подарунок тепер і нерада!

Муха Любов (Украина, Львів) 17 апреля, 2017 год 14.01.2017 року в м.Прилуки купила сину першокласнику подарунок,телефон Престіжіо 1280 кнопочний недорогий телефон.Телефон і дня невидержував розряджувався і виключався,звернулась а магазин мені змінили батерею але нічого не допомогло.Так 09.02.2017 року здали в гарантійний ремонт з якого я неможу забрати обіцають або телефон обмін або гроши за телефон але це все на словах.Буду звертатись в Управління захисту споживачів та...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Плюсів ніяких
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Любов! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, щоб ми могли з Вами зв'язатись. Дякуємо за Ваш відгук!

жук

олександр 12 апреля, 2017 год Не рекомендую магазин жук. Купити про купити телефон попрацював усього чотири дні. Сів динамік. Звернувся до магазину то продавець зробив так що перестав сприймати сімки телефон. Бо вона колупалася в телефоні булавкою і ножицями. І сказали тепер я повинен ремонтувати за свій кошт. Нікому нерокомендую магазини жук у місті Ковелі 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Олександр! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, а також адресу торгової точки, де купували телефон. Дякуємо за Ваш відгук!

НЕ РЕКОМЕНДУЮ

натали (Украина, Київ) 11 апреля, 2017 год Замовила телефон, з продавцем домовились що отримаю до певної дати,а в підсумку - в останній день коли потрібно було забирати товар - його не привезли, і всю вину звалили на Нову пошту , так як телефон доставляли з головного складу в магазин, в якому мала його купувати. Продавець мені цілий день морочив голову - а в результаті ...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Товар не доставили в обумовлений...
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Наталія! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, а також адресу торгової точки, де замовляли телефон. Дякуємо за Ваш відгук!

Я так понимаю моим вопросом никто и не думал заниматься, а тем более что то решать! Все ваши отписки просто пыль в глаза! Спасибо, придётся обращаться в соответственные инстанции.

Гость (Украина, Одеса) 11 апреля, 2017 год Телефон assistant as 5432 купленный в магазине в г. Белгород-Днестровский, здан в ремонт 2.02.2017 и получен 8.04.2017. При проверке обнаружился дефект, не срабатывает датчик приближения, не гаснет экран при разговоре. Также не совпадает имей на а самом телефоне и в документах с тем что показывает при проверке через *06# . серийный номер тоже не совпадает. Почему не указывается документально что...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Здравствуйте, Александра! Получив от Вас всю необходимую информацию, мы дали запрос в Авторизированный Сервисный Центр компании производителя , где Ваш телефон находился в гарантийном ремонте. На данный момент ожидаем от него более детальное разъяснение о проделанной роботе, после чего обязательно сообщим Вам!

Прошу разобраться в сложившейся ситуации

Гость (Украина, Київ) 10 апреля, 2017 год Телефон assistant as 5432 купленный в магазине в г. Белгород-Днестровский, здан в ремонт 2.02.2017 и получен 8.04.2017. При проверке обнаружился дефект, не срабатывает датчик приближения, не гаснет экран при разговоре. Также не совпадает имей на а самом телефоне и в документах с тем что показывает при проверке через *06# . серийный номер тоже не совпадает. Почему не указывается документально что...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Здравствуйте, Александра! Мы получили Ваше письмо по электронной почте, спасибо. В ситуации разберёмся и сообщим Вам результат. Спасибо за отзыв!

Гарантія?

келемен юрій (Украина, Хмільник) 8 апреля, 2017 год В магазині Жук м.Хмільника 4.11.16 купив зарядний до смартфона. Продавець порадив гарантію на 6 місяців за окрему плату- я погодився. 8.04.17 звернувся в магазин по гарантії- мені відмовили. Питання: за яку гарантію я доплатив? Зарядний в упаковці і з "гарантією" залишив в магазині- може ще комусь продадуть. 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Юрію! Для вирішення даного питання залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi. Дякуємо за відгук!

Жду ответ!

Александра (Украина, Київ) 7 апреля, 2017 год Добрый день! купила телефон Assistant 5432 в магазине жжук, в городе Белгород-Днестровский. через полгода стал выключаться независимо от заряда батареи, при 100 процентном заряде включается всего лишь на пару секунд. Я уже не говорю о других дефектах, греется и прочее. Здала на ремонт 2.02.2017 и до сих пор кормят завтраками. звонили сказали нужно уплатить 300 гривен за батарею, дефект вроде...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день, Александра! Правильно ли понимаем, ситуация решена? Если возникнут вопросы, адресуйте их, пожалуйста, на электронный адрес hotline@zhuk.mobi! Спасибо за Ваш отзыв!

Ваше замовлення №14067

Гость (Украина, Київ) 28 марта, 2017 год  Отзыв о Жжук по адресу Львов, ул. Городоцкая, 177 Купив чехол 23 грн САМОВИВОЗОМ із магазину . При замовленні нігде не було вказано що я повинен оплачувати доставку ! яку доставку якщо самовивіз ?
Резонне питання чому в кошику і в підтвердженні замовлення це не було вказано ?
Коли ви купуєте батон хліба у магазині за 8 грн ви теж додатково оплачуєте доставку хліба до магазину в розмірі 35...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. нету
Недостатки:
  1. Разовд покупателей и не полное...
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Ми розберемось у ситуації та зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

plaza.kh.ua