Жжук отзывы

Рейтинг: 3.4 из 5 (232 отзыва ), просмотров: 51954

Руководство Одесских магазинов хватит заниматься ебатней!

частый клиент магазина (Украина, Одеса) вторник, 21 марта Здравствуйте подскажите пожалуйста, ответьте на один вопрос долго эта херня будет происходить в ваших магазинах? Сотрудники работают без выходных не видя своих семей, детей, поднимают точку из минусов[м-н в таврии Суворовская ]город Одесса, а в конечном итоге получают зарплату в 840 Грн, это вы так шутите? Вы пробовали прожыть на 840 Грн прокормить семью, заплатить за сьемную квартиру...  Читать отзыв
Достоинства:
Недостатки:
  1. руководство уроды
Жжук Ответ представителя Жжук Здравствуйте! Спасибо, что обратили внимание на столь важный момент в рабочем процессе. В ситуации обязательно разберёмся.

дайте будь-ласка відповідь

pienanny (Украина, Київ) воскресенье, 19 марта Доброго дня. Я придбала телефон у грудні місяці . Через два місяці користування перестав працювати зовнішній динамік , звернулася до магазину мені відремонтували його по гарантії але непройшло навіть двох тижнів динамік знову непрацює. Чи можу я замінити телефон по гарантії на інший... 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi для вирішення питання. Дякуємо за відгук!

Очнь довольный покупатель

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 19 марта Покупала телефон в г.Жмеринка очень приятные девочки все посоветовали отлично,зделали все как я хотела подобрали лучший выбор рассказали обо всех новинках.Спасибо Вам буду приходить еще.
Достоинства:
  1. отличное обслуживание
Недостатки:
  1. маленький асортимент
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Спасибо большое за отзыв! Будем рады Вас видеть у нас ещё!

Зверніть увагу яке відношення до клієнтів

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 12 марта Доброго дня )я заходжу майже кожен день,в магазин жжук ,вроді приємні працівники,но два рази попадаю на одну дівчину світлинька бейджика не було і не знаю як звати ,но перепрошую вона не врівноважана кричить,якщо щось не влаштовує то ідіть в други магазини за поповненням,а ще був один випадок я заходила то вона кричала на стареньку бабушку яка просила про концультувати...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Микола! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi для вирішення питання. Дякуємо за відгук!

Кидалово

Ігор Зохнюк (Украина, Львів) воскресенье, 12 марта Придбав мамі на день народження телефон. В перші тижні вона не часто ним користувалася, тому вже після завершення 14 денного періоду після покупки помітила дефект. Телефон відніс на гарантійний ремонт. Прийшов через 3 тижні, сказали, що ремонт напевне продовжили, раз телефону досі не вернули. Потім прийшов через місяць і через 2, казали, що ОБОВ'ЯЗКОВО перетелефонують, коли телефон прийде з ремонту....  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Ігор! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi. Дякуємо за Ваш відгук!

Для собственника и бухгалтерии

Гость (Украина, Вінниця) пятница, 10 марта Как так?
Почему ваши продавцы не понимают и не знают как проводить возвраты. Говорят что это делает бухгалтер.
Тогда почему бухгалтерия работает до 17:00?
Как можно говорить о том что это лучший магазин 2016.
Первый раз совершила покупку и уже розочерована. И это при том что я готова доплатить наличкой или картой как будет удобно бух. учета, что бы купить др. телефон .
Достоинства:
  1. Нет плюсов и об этом...
Недостатки:
  1. Директор не заинтересован в получении...
  2. Бухгалтеря не работает за что...
  3. Продавцы не опытные.
  4. ...
Жжук Ответ представителя Жжук Здравствуйте! Спасибо за отзыв. Сложившуюся ситуацию мы уточним, после чего свяжемся с Вами.

Фикция в обслуживании клиентов

Дерек (Украина, Дніпро́) понедельник, 6 марта И так полностью свою историю "перекрасной" покупки в магазине этой сети пересказывать не буду, но ребята, обманывать и продавать бесплатные программы нехорошо, да и угрожать лишением гарантии тоже не красиво. Как и игнорировать письма на Hotline. Ах да в "Вконтакте" эти ребята чистят неугодные сообщения. Вчера написал - без матов, вежливо - просто поинтересовался нормальная ли у них эта практика....  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Ответ на Ваше обращение был отправлен Вам на электронную почту, как Вы и просили. Если Вам удобнее обсудить все в телефонном режиме, пожалуйста сообщите. Спасибо за отзыв.

"Развод" на гроші!

Гость (Украина, Тернопіль) пятница, 3 марта Доброго дня! Вчора (02,03,2017р.) купляла захисні скла (Auzer для Huawei Y3II) та накладки силіконові (один за 99грн, а другий - "119грн") для двох телефонів які придбала 27,02, (за ціною телефон 2133 грн +174 грн взяли за установку антивіруски за кожен телефон) в томуж магазині ЖЖук. (при покупці телефонів аксесуарів не було). За все заплатила 738 грн (520...  Читать отзыв 1 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Олено! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, а також адресу торгової точки, де купували телефон. Дякуємо за Ваш відгук!

купил телефон nous5001 . В комплекте есть наушники а в наличии их нет

колесников (Украина, Київ) четверг, 2 марта Купил сегодня смартфон В комплекте указаны наушники а в наличии их нет получается либо на базе или в магазине их сперли
Достоинства:
  1. НЕДОЛИКО ОТ ДОМА
Недостатки:
  1. Купил cмартфон nous в комплектацыи...
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Производитель самостоятельно может изменять комплектацию к телефонам, поэтому, чтобы более детально разобраться в данной ситуации, сообщите, пожалуйста адрес торговой точки, на которой совершили покупку, написав на электронную почту hotline@zhuk.mobi. Спасибо за отзыв!

Лохотрон

Каин (Украина, Дніпро́) среда, 1 марта Купил в магазине телефон prestiguo (как то так вроде). Добрая девушка предложила помощь в наклейке плёнки, но перед этим начала считать сумму. Сумма которую она огласила была на четверть больше стоимости в чеке. Кроме суммы за наклейку (сумма такая что за такие деньги китайцы обоями квартиру облепят) была сумма за антивирус (150 или 160грн) При чём попытку отказа от...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Магазин около дома
Недостатки:
  1. Развод на бабки, пытаются посчитать...
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день! Напишите, пожалуйста, на почту hotline@zhuk.mobi точный адрес торговой точки (название улицы), а также Ваш контактный номер телефона. Мы разберёмся в данной ситуации.

Я обалдела.

Гость (Украина, Київ) среда, 1 марта  Отзыв о Жжук по адресу Дунаевцы, Шевченка 111а Пришла сегодня в магазин ЖЖук,попросила продавца о поклейке защитной плёнки на телефон,в чём мне отказали. и ещё этого парня никогда нету на рабочем месте.Кого вы берёте на работу?
Достоинства:
  1. Я их сегодня не нашла
Недостатки:
  1. Этот парень вообще не адекватный.

Якість

Тетяна (Украина, Київ) среда, 1 марта Доброго дня!
Як і обіцяла, лишаю свій коментар.
Залишала своє звернення до представника 18.02.("Якість").
Сьогодні 01.03. До цього часу так ніхто і невіддзвонився, щоб вирішити дане питання. Тому, сьогодні звернулася до продавця особисто.
На запитання: "Чи готові замінити скло?", отримала відповідь, що мені повернуть кошти. І відразу ж питання продавця до мене: "Коли купували захисне скло та проводилось його встановлення?" На що відповіла, що...  Читать отзыв
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Тетяно! Ми вияснили всі деталі даної ситуації, але, будь ласка, надішліть Ваш актуальний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi, оскільки за вказаним Вами при замовленні захисного скла зв'язатись немає можливості (відсутній зв'язок). Дякуємо за відгук!

чувствуешь себя лохом

Оксана воскресенье, 26 февраля Купила перед новым годом телефон, но так как магазин открылся накануне, мне на чеке не поставили печать, сказали, что печать будет после нового года. Я заходила уже 3 раза, а печать до сих пор не привезли... Как такое может быть? Это же нарушение прав потребителя... Г.Марганец 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Добрый день, Оксана! Оставьте, пожалуйста, Ваш контактный номер телефона по электронному адресу hotline@zhuk.mobi. Мы разберёмся в данной ситуации и свяжемся с Вами! Спасибо за отзыв!

негативний(

Лена (Украина, Київ) суббота, 25 февраля  Отзыв о Жжук по адресу Мукачево, вулиця Воз'єднання, 20 Це не магазин - це жах, який вводить покупців в оману. Таке відчуття. що вони продають якесь " підвальне фуфло", вибачаюсь за вислів...... Персонал некомпетентний, гарантійний сервіс в цій мережі магазинів, судячи з відгуків і особисто моєї ситуації, відсутній взагалі(((-він просто не працює: тримають телефони більше 45 днів, ні одного адекватного заключення поломки телефонів... Ненадійний магазин. Єдине в чому вина...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Олено! Залиште, будь ласка, Ваш контактний номер телефону за електронною адресою hotline@zhuk.mobi. Дякуємо за Ваш відгук!

Аферисти продають брак

Олександр (Украина, Харків) пятница, 24 февраля 27.04.2016р. Придбав у місті Гадяч в магазині ЖЖук Gigabyte Gsmart Classic уже чьотири рази здавав наремонт, вчьора вийшов термін 45 днів як він знаходиться в ремонті сьогодні звернувся до магазину, але телефон ще не прийшов з ремонту.До вас ніхто не буде ходити про вашу сеть дуже погані відгуки, містечко маленьке всі знають, що Ви продаєте. Я напишу в місцеву...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Олександре! Ми вияснимо ситуацію щодо Вашого телефону та зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

Жжук Хмельницький Оазис

Николай (Украина, Хмельницький) 19 февраля, 2017 год Сьогодні 18.02 близько 11:30 зайшов купити телефон в Оазис Хмельницький. Раніше вже купував у вас. Дівчина Юля не якісно нюприклеєла захисне скло, я їй вказав що скло приклеєно не якісно і з одного боку навіть відходить. На це вона в хамскій манері почала мені казати або так або ніяк і щоб я не морочив їй голову.
Вважаю таку поведінку не професійною...  Читать отзыв

Якість

Тетяна (Россия, Москва) 18 февраля, 2017 год 25.01.2017р. придбано смартфон Lenovo Vibe P1M. Адреса: вул.Незалежності, смт.Маневичі, Волинська обл.
На минулому тижні зайшла до магазину аби придбати захисне скло та чохол. З запропонованих варіантів вибрала "якісніше" за словами продавця - 200 грн. Від силіконового чохла (який сподобався) відмовилася. Причина: погано прилягав до телефону, біля кнопок "вкл./вкл." взагалі обвисав. Проплатила 260грн.(200-захисне скло+60-встановлення).
За кілька днів помітила, що захисне скло в...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Якість обслуговувпння
Недостатки:
  1. Технічні моменти
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня, Тетяно! Так, дійсно, ми готові замінити дане захисне скло на нове безоплатно, вже його замовили, як тільки воно поступить на торгову точку, ми з Вами зв'яжемось. Дякуємо за відгук!

Гарантійний ремонт 2 місяці))))

Гость (Украина, Ужгород) 14 февраля, 2017 год Мною витрачені кошти в розмірі 2599,00 грн. згідно товарного чеку б/н від 27.06.2016року за телефон PRESTIGIO PSP5506 DUO GRADE Q5 Blue – в кількості 1 штука
23.12.2016року телефон був зданий у магазин за адресою: м.Ужгород, вул..Волошина, 2а, для гарантійного ремонту у зв’язку з виникненням жовтої плями невідомого мені походження на екрані зліва і погодилася на термін 14...  Читать отзыв
Достоинства:
  1. Не знайшла
Недостатки:
  1. Персонал не грамотний
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Обов'язково з'ясуємо деталі ситуації та зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

обман клієнта

Гость (Украина, Київ) 12 февраля, 2017 год  Отзыв о Жжук по адресу Хмельницкий, вул Проскурівська 18 Купив телефон Prestgeo wize P3 в вашому магазині М.Красилів Хмельницької обл. 11.11.2016р. Через 3 місяці користуваня екран під час роботи ставав білий. Заніс в магазин, щоб зремонтували по гарантії. Продавці пообіцяли в заміну телефон в користування на термін ремонту, але вже цілий тиждень неможуть дати його мені без обгрунтованої причини. Прошу вас посприяти вирішеню моєї проблеми. Завчасно дякую 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Ситуацію обов'язково вирішимо. Дякуємо за відгук!

Життя телефону

Гость (Украина, Львів) 11 февраля, 2017 год  Отзыв о Жжук по адресу Львов, ул. Городоцкая, 177 Доброго дня! 23 серпня я придбала у м Камянка - Бузька телефон "ноус". Не телефон , а жахіття. Він почав виклучатися зразу на другий день. Але продавець у магазині відновила налаштування і дальше працював. Найцікавіше почалося творитися з моім телефоном у жовтні - листопаді. Він почав жити своїм життям. Сам включається, виключається, скачує різні програми, ігри, глючить. Я вжн...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Жжук Ответ представителя Жжук Доброго дня! Ситуацію вирішимо і зв'яжемось з Вами! Дякуємо за відгук!

Жжук

"Жжук"- молодой бренд, открывший, за два года существования, 175 торговых точек в 15 областях Украины. Магазины "Жжук" предлагают широких выбор мобильных телефонов, планшетов и аксессуаров к ним. Так же здесь...

Цифровая техника

SKS-MARKET

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

plaza.kh.ua