Отзывы ЖК Зеленый остров

Eagle
Eagle
Хм... Центр Киева?
Жанна
Декілька днів назад трапився мені на очі проект ЖК Зелений острів. Дуже цікавий варіант, знаходиться в центрі Києва, недалеко від Площі Перемоги, біля чудового парку "Нивки". Житловий комплекс, що мені сподобалося, має форму півкруга - три сучасних будинки, в центрі невеликий скверик з дитячими майданчиками, далеко від проїжджої частини, будівлі під офіс, магазини, аптеки, тобто все необхідне знаходитиметься під рукою. ЖК Зелений острів знаходиться в 10 хвилинах ходьби від метро Берестейська, безліч маршрутних таксі та автобусів проходить поруч, тому з транспотом проблем немає бути. А те, що поруч парк знаходиться взагалі супер, чисте повітря, на території парку є штучні озера, буде де відпочити як з друзями так і з дітьми, не відходячи далеко від дому. На скільки мені відомо то комплекс ще будується, я думаю цей варіант варто розглядати тим, хто планує найближчим часоб обзавестися власною квартирою.

Неприемлемый отзыв

Функция доступна для зарегистрированных пользователей. Регистрация

Автор:
Отзыв:
Загрузить изображения
E-mail:
Ваш Email будет использоваться только для обратной связи и является конфиденциальной информацией
Твоя оценка:  - оценка влияет на рейтинг ЖК Зеленый остров
Код подтверждения: