Йогурт питний яблуко-злаки ТМ ГАЛИЧИНА отзывы

Рейтинг: 5 из 5 (6 отзывов ), просмотров: 406

сподобався!

Маргарита Ситник (Украина, Чернігів) 25 сентября, 2017 год Я більше полюбляю класичні йогурти, проте яблуко і злаки також не промах. Дуже сподобався смак! 0 согласны, 0 не согласны

смачно)

Соломия (Украина, Чернігів) 24 сентября, 2017 год Якраз почався сезон яблук, а я їх обожнюю. Круто, що яблуко-злаки можна вживати круглий рік) 0 согласны, 0 не согласны

Удвічі більше - це круто.

Макс Костенко 22 сентября, 2017 год Тепер такої пляшки йогурту вистачає перекусити на роботі. Або взяти з собою в термінову поїздку, коли не встигаєш щось приготувати. А ще дуже смачно))) 0 согласны, 0 не согласны

Смачно та корисно!

Віталіна Борисюк (Украина, Чернігів) 20 сентября, 2017 год Смачний та поживний йогурт. Часто беру на роботу, щоб корисно перекусити. 1 согласны, 0 не согласны

Яблучно-злаковий бум!

Ангелина Костырко 19 сентября, 2017 год Цікавий смак, але мені дуже сподобався. Було смачно) 1 согласны, 0 не согласны

Більший формат-це мудро!

МК "Галичина" (Украина, Львів) 12 сентября, 2017 год Смачного йогурту хочеться пити і пити! От тому, щоб не "відбирати" задоволення в споживачів від смачних і корисних йогуртів - було придумано більший формат -600 грам. 1 согласны, 1 не согласны

Йогурт питний яблуко-злаки ТМ ГАЛИЧИНА

Йогурт питний яблуко-злаки ТМ ГАЛИЧИНА