Йогурт питний КЛАСИЧНИЙ ТМ ГАЛИЧИНА

Опубликовано 12 сентября, 2017 год

Рейтинг: 5/5 (7 отзывов), просмотров: 414

сподобався!

Маргарита Ситник (Украина, Чернігів) 25 сентября, 2017 год Спробувала класичний йогурт від Галичина - сподобався. Смачно! Дуже схожий на мій домашній йогурт із домашнього молока. 0 согласны, 0 не согласны

якість-ціна!

Артем Титенок (Украина, Чернігів) 24 сентября, 2017 год Люблю класику у всьому, навіть у йогурті. Обрав ваші йогурти, бо якість і ціна те, що треба. 0 согласны, 0 не согласны

ням)))

Юлия Коваленко 22 сентября, 2017 год Це точно, класичний йогурт надає тобі право вибору. Я люблю взагалі мед додавати до такого йогурту. Хтось скаже дивно, а мені смачно) 0 согласны, 0 не согласны

корисно!

Соломия (Украина, Чернігів) 20 сентября, 2017 год А я люблю класичний йогурт, особливо влітку. Бо полюбляю добавляти до нього свіжі ягоди. 2 согласны, 0 не согласны

Смачно

Nadya Vasileva 19 сентября, 2017 год Для дієти класичний йогурт саме те. Вживаю такий кожного дня, вже як місяць. Мені подобається - смачно і поживно. 3 согласны, 0 не согласны

Універсальне - теж класно!

МК "Галичина" (Украина, Львів) 12 сентября, 2017 год
Чим класно купувати класичний йогурт? Тим, що ви самі вирішуєте якого смаку він буде чи не буде)) просто п’єте чи додаєте якусь смакоту - ваш простір для вибору. Плюс - він корисний і смачнющий!