Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Коли Ви, шановний Арсеный Петрович, перестанете брехати?

Яценюк Арсений - вопросы и ответы
1 ответ
просмотров:: 544

Юрый Немашкало 14 марта, 2013 год Вставай, Україно!
Такий заклик оголосила, так звана, опозиція.
Як нам, маленьким українцям розуміти це гасло? Що ми повинні робити для того, щоб Янукович В.Ф. втратив посаду Президента України, як того хочуть Яценюк А., Тягнибок, Тимошенко Ю., та інші..?
Що взагалі ви розумієте під закликом «Вставай, Україно!»?
Треба залишити свої домівки, своїх дітей, старих батьків, роботу, в кінці кінців, і йти… Куди?! Хай нам скажуть революціонери…
А може на прикладі, ще одного відомого народного депутата-героя, брати до рук вила? То скажіть кого на них насаджувати і що нам за це буде?
Чи у лідерів-революціонерів вже наготові більш серйозна зброя для повалення діючої влади? То скажіть де ви її будете роздавати і що при цьому мати з собою: гроші, паспорт, чи сухарі і комплект білизни?
А ще більше цікавить, чи розуміють ті, хто закликає народ «вставати»,-- що при любому рішенні, любого питання, завжди виникає, як мінімум дві думки на рішення одного і того ж питання. Тобто проти тих, хто захоче стати під гаслами Яценюка А., Турчинова, Тягнибока, можуть об;єднатися ті, хто хоче мирно жити, ходити до роботи і вирішувати свої проблеми виключно законним шляхом… Хоч як то не важко при діючій владі.
Чи так названа об’єднання опозиція думає, що люди вже забули, як ви надурили їх в роки помаранчевої влади? Що ви зробили!!? Роз;єднали Україну навпіл!!! А зараз взагалі хочете нас знищити!!!!!!!!!!!!?
А чи розуміють «повстанці-опозиціонери», що їхні заклики можуть призвести до крові!!? До загибелі безвинних українців!!? Хіба в Світі мало прикладів?? Лівія, Єгипет, Сирія…!!! Продовжувати?
Звичайно, всі ці негідники, добре розуміють, що може стати при збуренні людей до не послухання, непокори та грабування… Але вони добре знають, що їм нічого за це не буде за депутатськими мандатами… Вони всі свої мільйони тримають за кордоном і в випадку чого втечуть туди.
А якщо, якийсь ідіот повірить в правдивість цих псевдо українців та зробить якусь диверсію на АЕС, або піде просто вбивати людей за ідею опозиціонерську..? Де тоді буде Яценюк А. П. «со товарищи»?
В цьому контексті хочу звернутися до Служби безпеки України, Прокуратури України та інших компетентних органів дати правову оцінку діям тих, хто закликає український народ до силового скинення діючої влади.
Прошу вважати мій лист як звернення по захист свого життя та покою моєї родини від людей(прізвища та імена,яких я називав і, які можна прочитати в усіх засобах інформації), які закликають і готують державний переворот.
Немашкало Юрій Іванович, мешканець м. Енергодар,Запорізької обл.
тел.. 66-79-29-981 13.03.2013
Ответы на вопрос


Мария 22 июля, 2013 год Заказуха самая настоящая... шановний Ю.И. ваша жизнь нуждается в защите, разве что, от блошиной блокады,что вы несете, горемыка? А покой вам будет только сниться, если власть в стране не поменяется...Яценюк Арсений

Арсений Яценюк уроженец Черновцов. В 1996 году закончил Черновицкий государственный университет по специальности "правоведение". В 2001-м получил еще один диплом - Черновицкого торгово-экономического института Киевского торгово-экономического университета (специальность - "учет...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович

Рейтинг: 5
2 отзыва
Станислав Мельник

Рейтинг: 5
1 отзыв
Яника Мерило

Рейтинг: 5
2 отзыва
Алексей Павленко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Анна Онищенко

Рейтинг: 5
1 отзыв
Андрей Дещица

Рейтинг: 5
1 отзыв
Денисова Людмила Леонтьевна

Рейтинг: 5
2 отзыва
Квит Сергей Миронович

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться