Жах - Отзыв об Ятрань

http://www.otzyvua.net/yatran От Гость, опубликован 12 июня, 2016 год

Гость 12 июня, 2016 год Доброго дня!
Хочу поділитися своїм враженям про цю організацію.
Сама працювала там 2 роки.
Тепер згадую їх як страшний фільм. Керівництво, (Райкович з донькою та дружиною) особи, (людьми їх тяжко назвати), абсолютно без логічного мислення та фантазії. До працівників ставляться жахливо, принижують та створюють морально тяжкі умови для праці. Для роботи беруть дівчат після технікуму, для яких тяжко відстояти себе, і нема іншого варіанту заробити на життя, хоча цю думку їм навмисно внушають, мов "..кому ти потрібна без досвіду роботи і т.д". Люди працюють понад норму. Кожен працівник має обід, але щоб в столові не засиджувалися, позабирали всі стідьці, їжте стоячи.В мене був випадок, що після відвідування шановного пана Райковича, в старшого продавця, яка но той час була вагітна,через нерви та приниження,сталася кровотеча. Мало того поки шановне керівництво перебувало в магазині з перевіркою, швидку ніхто не викликав.... ви уявляєте наскільки людина позбавлена ЛЮДЯНОСТІ.

Ятрань

Общество с дополнительной ответственностью «Мясокомбинат «Ятрань» - один из лидеров предприятий украинской пищевой промышленности.

Наша миссия – повысить уровень качества колбасной и мясной продукции до высочайших мировых стандартов.
Мы хотим, что...

Производство мясной продукции