в роздумах - Отзыв о XLS Medical

http://www.otzyvua.net/xls-medical От Гость, опубликован 2 февраля, 2016 год

Гость 2 февраля, 2016 год Хочу попробувати...і боюся чи це знову не розводять 0 согласны, 0 не согласны

Светлана (Украина, Київ) 11 февраля, 2016 год Не розводимо :)
XLS MEDICAL - це найбільший бренд в Європі з 2012 року. Ми занадто поважаємо всіх наших пацієнтів і наше ім'я, щоб просто "впарювати" чергове чудове схуднення. Якщо точно дотримуватись інструкції, то буде і здоровь'я, і реальне зниження ваги.

Ваші сумніви зрозумілі, і тому ми впровадили гарантію - або результат, або ми повертамо гроші. На всі упаковки, що куплено до кінця лютого, діє гарантія: зберігайте чек, упаковку і всі порожні блістери; якщо після місяця прийому Ви не будете задоволені результатом, то Ви зможете повернути гроші. Ми також раді безкоштовно консультувати всіх, хто бажає схуднути, з приводу будь-яких питань щодо зниження ваги.

Запрошую Вас на наш сайт xls.strunka.com, з повною інформацією про сам XLS MEDICAL, та на великий інфо-портал strunka.com - там більше 700 матеріалів про здорове схуднення, стрункість і красу.
Бажаємо Вам успішного і здорового схудення! :)
Леся (Украина, Київ) 5 апреля, 2016 год Світлана, доброго дня! Почитайте мій відгук. Препарат не тільки не працює, а й шкодить. І то , що вони пишуть, що гроші повертають - це все не правда.
Світлана (Украина) 12 апреля, 2016 год Лесю, доброго дня!

Нам дуже шкода, що попри всі наші намагання бути маскимально відкритими та підтримувати наших споживачів, Ви залишились незадоволені, стикнулися зі шкодою для здоров'я та отримали неправдиву інформацію щодо відмови у виплаті компенсацій. Будь ласка, зверніться на нашу гарячу лінію 0-800-308-111, або надішліть лист на адресу info@strunka.com, або надайте будь-яким іншим зручним для Вас способом дані про те, кому не повернули гроші і як нам можна звязатися з цією людиною.

XLS MEDICAL - це великий Європейський бренд та найпопулярніший в Європі засіб для схуднення - тобто має найбільшу кількість споживачів таких засобів; акція "XLS MEDICAL повертає гроші" проводиться в багатьох країнах, є публічною, всі контакти компанії-виробника та виконавців є у відкритому доступі на сайті. Від початку дії гарантії в Україні (з 1-го грудня 2015 року) до нас звернулися 12 людей, і ми здійснили всі виплати, незважаючи на незнання Правил, багаторазове заповнення Анкети, помилки та інші порушення. Ми підтримуємо власний імідж та імідж XLS MEDICAL, тому намагаємось задовільняти всі вимоги наших клієнтів, в тому числі, і про повернення грошей.

Якщо Ви вважаєте незадовільними результати свого схуднення, будь ласка, заповніть Анкету на сайті xls.strunka.com в розділі "Гарантія". Якщо Ви дійсно зазнали шкоди для здоров'я і пов'язуєте це з XLS MEDICAL, будь-ласка, зателефонуйте до українського представництва компанії-виробника за номером (044) 220-37-73 та за підказками голосового меню залиште скаргу, її буде оброблено в законному порядку. Якщо Ви бажаєте зрозуміти реальні причини незадовільного схуднення, ми будемо раді допомогти - всім, хто телефонує на гарячу лінію, ми надаємо детальну безкоштовну консультацію щодо схуднення, незалежно від покупки або використання XLS MEDICAL.

З повагою,
Світлана

XLS Medical

XL-S MEDICAL - это препарат, зарекомендовавший себя на Западе, как лучший в борьбе со снижением и поддержанием веса. Одним

из его достоинств есть содержание натуральных компонентов.

Способ применения:

Для снижения веса по 2...
, ,

Лекарства