Фільм "Легенда Г`ю Гласа"(Выживший)2016 - Отзыв о Выживший (2016)

Рейтинг: 5, всего отзывов 2

http://www.otzyvua.net/vyjivshiy-2016 От Catherine Dreiman, опубликован 26 января, 2016 год

Catherine Dreiman 26 января, 2016 год Картина "Легенда Г`ю Гласа"(Выживший)2016 - для мене стала чудовим стартом довгоочікуваного сезону фільмів.По-перше,раджу дивитися у кіно,не жалійте грошей,воно того варте;по-друге - не намагайтеся знайти "фейли" у фільмі,зосереджуйтесь на картинці,на емоціях,спробуйте "прожити" цей фільм разом з героями.Ідея фільму мені сподобалась,людина,яка тримається за життя щоб помститися,людина,що пережила вбивство коханої людини,людина з непомірно глибокою внутрішньою трагедією.Та історична епоха,той час,був справді дуже важким,і нам,сучасним людям дуже дико бачити переживання героїв через якісь хутра,тим паче з бобрів,але для них це було життям,єдиним мржливим варіантом до виживання.
Не беруся оцінювати фільм за якоюсь шкалою,він для мене як ковток свіжого повітря,я справді змогла відчути всі ті емоції,дала їм пройти крізь себе.Якщо відверто,мені начхати,чи буде у Лео Оскар,для мене він найкращий ще з самого дитинства.
Отже,фільм "Легенда Г`ю Гласа"(Выживший) - це саме для вас,якщо ви:
-обожнюєте Лео
-цікавитеся цією історичною епохою
-полюбляєте фільми,де добро перемагає,але кінець філософський
-вам подобаються руді хлопці(там нічо такий капітан))
-любите красиву режисерську роботу.

Выживший (2016)

Фильм Выживший, который скоро можно будет увидеть на больших экранах страны, основан на реальных событиях жизни охотника и путешественника Хью Гласса. На просторах Дикого Запада в Америке его тяжело ранит...

Приключения

Фильм Золото (2016)