Отзыв о Всі Свої Магазин

Рейтинг: 2, всего отзывов 1

http://www.otzyvua.net/vsi-svoi-magazin От Мария, опубликован 27 сентября, 2016 год

Мария 27 сентября, 2016 год Йшовши повз вітрини магазину #Всісвої примітила гарненьку сукню. Вирішили з чоловіком завітати. Зайшли, одразу на вході чекала чудова попа охоронця, який поправляв свої туфлі чи штани, біля охорони звернули одразу до суконь і другого одягу, подивилися 2 моделі і вирішили повернутися наступого дня, так як вдома чекала маленька дитина с тіткою, а година вже була піздня. Пішли на вихід і тут почалося найцікавіше. Той самий охоронець, що зустрів на вході магазину своїм задом пред'явив моєму чоловіку, що співробітник магазину БАЧИВ як саме він відірвав маячок з гаманця і чомусь поклав той гаманець назад...і одразу стартує з приводу "порчи имущества" мов компенсуйте. Ми в шоці. Кажемо, чи то ви так шуткуєте? Якщо ні, то давайте розбиратися. Охоронець борзує, що розбиратися буде адміністратор. Кажемо кличте. Одразу з адміністратором "вирісовується" двоє не маленьких дядечок, як кажуть у народі мордовороти, і почитають пресувати мол порча имущества платите. В свою чергу стартуємо і ми. Так як це навіть смішно. Бо ми не були у відділі аксесуарів, а були ли біля суконь, що зовсім в іншій стороні. Кажемо кличте співробітника, але всі вони зайняті (магазин напів порожній, на годиннику 21.20). Кажемо покажіть камери відеоспостереження, де видно, що саме ми це зробили. На що дядя мордоворот бикує нам, що відео будуть вони показувати лише поліції. І тут саме цікаве. Так як нам нема чого боятися ми кажемо, щоб вони викликали поліцію, адміністратор відходить - шепчуться, повертається і видає наступне: "Зараз всі так зайняті, вибачте, але ж ви самі знаєте відривали ви маяка чи ні і незай це буде на вашій совісті"... нема слів. Ще нас пристидити намагаються. Наполягаємо на виклику поліціі. Знову відходять, знову шепчуться, повертається і вже просто вибачається і бажає гарного вечора. Прошу книгу відгуків, описую ситуацію і чекаю на реакцію. Дуже шкода, що в такому, на перший погляд, гарному магазинчику відбувається таке "вєсєлье". Виглядало це все як ловля на лоха, мов як поведеться, злякається і заплатить. Але не на тих натрапили. Мені цікаво, це спільний бізнес адміністратора і охорони даного магазину? Чи це разова акція і ми просто опинилися нк в тому місці не в той час? Чи в курсі керівництво? Знайомство з магазином було не з приємних. 0 согласны, 0 не согласны

Всі Свої Магазин

Всі Свої Магазин