Не хороший університет - Отзыв о Волынский национальный университет им. Леси Украинки

http://www.otzyvua.net/volynskiy-natsionalniy-universitet-im-lesi-ukrainki От Наталя, опубликован 13 августа, 2016 год

Наталя 13 августа, 2016 год Закінчила географічний факультет в 2008 році. Такого бардака навіть собі не уявляла. Надіюсь до цього часу все змінилося. На той час тільки одина викладачка нормально викладала предмет фізичної географії. Всі інші обговорювали новини по телеканалам, анекдоти та ін. В шок впадала коли викладав сам декан, Михайло Михайлович. Пара починалась із 15 хв, переклички із коментарями, 15 хвилин диктовки із свого листочка, з якого навіть два слова зліпити не міг, 15 хв розмови дикана по телефону, зазвичай не виходячи із аудиторії, ще частина приколів та критики в адрес студентів + анекдоти. Звісно що всім студентам це було до душі, можна було насміятися, виспатися, та обдумати плани на майбутнє і все це на парі. Моя сестра закінчувала історичний факультет, я із захопленням дивилася на її підготовку. Я із цікавості відвідала на історичному факультеті відкриту лекцію після, якої була просто в захваті від того наскільки викладачі викладаються для того, щоб чомусь навчити студентів, після такого не можливо не зацікавитися історією. Викладачі навіть після пар не жаліють свого часу і затримуються із студентами, яким важко зрозуміти матеріал. Так, що все від факультету залежить. 0 согласны, 0 не согласны

Волынский национальный университет им. Леси Украинки

Волынский национальный университет им. Леси Украинки имеет IV уровень аккредитации, государственная форма собственности.

Информация о ВУЗе:

Приемная комиссия работает:

Рабочие дни - с 9 до 17, выходные дни - суббота, воскресенье

Адрес: г. Луцк, просп....