ПРОБЛЕМА НЕ РЕШЕНА - Отзыв о Vodafone Украина

http://www.otzyvua.net/vodafone-ukraina От Богдан, опубликован 28 ноября, 2016 год

Богдан 28 ноября, 2016 год Купив стартовий Водафон для дзвінків всередині мережі по роботі....поповнив рахунок, все як має бути...і на наступний день чомусь - "можливість вихідних дзвінків заблоковано"....дозвонився до оператора, каже що це технічна помилка...зробив заявку...чекаю вже третій день...кажуть що треба чекати ще....незадоволений повністю. 1 согласны, 0 не согласны

Алексей Пивоваров (Украина, Київ) 30 ноября, 2016 год Богдане, доброго дня. Шкодую щодо ситуації, котра з Вами трапилась. Однак у мене є дуже велике бажання максимально оперативно Вам допомогти. Напишіть мені, будь ласка, номер телефону або номер заявки у приватні повідомлення. Надіслати інформацію можна в приватні повідомлення через соціальні мережі: http://vk.com/id352590557 або https://www.facebook.com/alpivovarov.vodafone. Буду з нетерпінням очікувати. З повагою, експерт компанії Vodafone.

Vodafone Украина

Мобильная связь