ПРОБЛЕМА НЕ РЕШЕНА - Отзыв о Vodafone Украина

http://www.otzyvua.net/vodafone-ukraina От Богдан, опубликован понедельник, 28 ноября

Богдан понедельник, 28 ноября Купив стартовий Водафон для дзвінків всередині мережі по роботі....поповнив рахунок, все як має бути...і на наступний день чомусь - "можливість вихідних дзвінків заблоковано"....дозвонився до оператора, каже що це технічна помилка...зробив заявку...чекаю вже третій день...кажуть що треба чекати ще....незадоволений повністю. 1 согласны, 0 не согласны

Алексей Пивоваров (Украина, Київ) среда, 30 ноября Богдане, доброго дня. Шкодую щодо ситуації, котра з Вами трапилась. Однак у мене є дуже велике бажання максимально оперативно Вам допомогти. Напишіть мені, будь ласка, номер телефону або номер заявки у приватні повідомлення. Надіслати інформацію можна в приватні повідомлення через соціальні мережі: http://vk.com/id352590557 або https://www.facebook.com/alpivovarov.vodafone. Буду з нетерпінням очікувати. З повагою, експерт компанії Vodafone.

Vodafone Украина

Мобильная связь