Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Проблеми з обміном сім-карти на нано-сім - Отзыв о Vodafone Украина


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 858

Рейтинг: 1.4, всего отзывов 428

http://www.otzyvua.net/vodafone-ukraina От Гость, опубликован 23 июня, 2016 годГость 23 июня, 2016 год У зв'язку з придбанням нового телефону, треба було змінити сім-карту на нанокарту. Протягом 24 годин зв'язок повинен був відновитися. Не відновився і через 50 годин. Досі чекаю. Кажуть, у них виникла проблеми, глюк чи ще щось там. Чи можливо вирішити цю проблему і протягом якого часу - не знають. Чи можливо повернутися до старої карти - точно ні. Висновок такий - мій основний номер телефону, яким я користувалася протягом 10-ти років, зараз не доступний. Всі сервіси, включаючи онлайн-банкінг у кількох банках, недоступний. Ніхто зі мною не може зв'язатися, Я теж. До речі, це вже не вперш. Ще МІС неодноразово полюбляли безпідставно відключати зв'язок на кілька днів, пояснюючи це "збоями в системі". ВОДОФОН-ЗЛО! ВІДМОВЛЯЙТЕСЬ ВІД ЦЬОГО ОПЕРАТОРА, переводьте основні телефони на інших операттрів. 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Експерт Vodafone Україна (Украина) 24 июня, 2016 год Нам дуже прикро, що виникла така ситуація за Вашим номером. Переконаний, що наші спеціалісти роблять все можливе, щоб вже найближчим часом Ви могли знову користуватися своїм номером. Додамо, що абоненти Vodafone Україна та МТС мають можливість безкоштовно підключити дистанційну переадресацію на інший номер телефону. Сподіваємося, що цей варіант, як тимчасове рішення, Вам підійде.


Vodafone Украина

Vodafone — телеком-оператор сотовой связи со штаб-квартирой в Великобритании, мировой лидер по объему выручки в своей сфере. 

По состоянию на 2014 год, Vodafone распространила свои услуги на 30 стран, еще в...

Мобильная связь

Телетай (Teletie)

Рейтинг: 5
2 отзыва
Компания Xiaomi

Рейтинг: 5
2 отзыва
GlobalSIM

Рейтинг: 5
1 отзыв
TezGSM

Рейтинг: 5
1 отзыв
TravelSiM

Рейтинг: 5
1 отзыв
Cмартфон LG G2

Рейтинг: 5
2 отзыва
Мобильная справка 901

Рейтинг: 5
1 отзыв
Репитер/Repeater

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания «ГудЛайн»

Рейтинг: 4.5
46 отзывов
Интертелеком

Рейтинг: 4.4
1719 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться