Проблеми з обміном сім-карти на нано-сім - Отзыв о Vodafone Украина

http://www.otzyvua.net/vodafone-ukraina От Гость, опубликован 23 июня, 2016 год

Гость 23 июня, 2016 год У зв'язку з придбанням нового телефону, треба було змінити сім-карту на нанокарту. Протягом 24 годин зв'язок повинен був відновитися. Не відновився і через 50 годин. Досі чекаю. Кажуть, у них виникла проблеми, глюк чи ще щось там. Чи можливо вирішити цю проблему і протягом якого часу - не знають. Чи можливо повернутися до старої карти - точно ні. Висновок такий - мій основний номер телефону, яким я користувалася протягом 10-ти років, зараз не доступний. Всі сервіси, включаючи онлайн-банкінг у кількох банках, недоступний. Ніхто зі мною не може зв'язатися, Я теж. До речі, це вже не вперш. Ще МІС неодноразово полюбляли безпідставно відключати зв'язок на кілька днів, пояснюючи це "збоями в системі". ВОДОФОН-ЗЛО! ВІДМОВЛЯЙТЕСЬ ВІД ЦЬОГО ОПЕРАТОРА, переводьте основні телефони на інших операттрів. 0 согласны, 0 не согласны

Експерт Vodafone Україна (Украина) 24 июня, 2016 год Нам дуже прикро, що виникла така ситуація за Вашим номером. Переконаний, що наші спеціалісти роблять все можливе, щоб вже найближчим часом Ви могли знову користуватися своїм номером. Додамо, що абоненти Vodafone Україна та МТС мають можливість безкоштовно підключити дистанційну переадресацію на інший номер телефону. Сподіваємося, що цей варіант, як тимчасове рішення, Вам підійде.

Vodafone Украина

Мобильная связь