Доставка води УЖАСНА!!!! Куди дивиться керівництво? - Отзыв о Вода "Аляска"

http://www.otzyvua.net/voda-alyaska От Оксана, опубликован 22 июля, 2016 год

Оксана 22 июля, 2016 год Тільки третій раз замоляю воду Аляску, а вже дві доставки маю проблеми. Останій раз це просто недопустимо. Замовила на сайті Аляски воду. За деякий час подзвонила оператор погодили час доставки домовились, що доставка буде після 18.00 години. Наступного дня телефонує вже інший оператор о 9.47 год і повідомляє, що "до години часу очікуйте доставку води". Я незрозуміла, яка вода і через яку годину....альо? Як вияснилось пізніше, що оператор з якою я узгодила час доставки вчора була не компетента у своїй роботі і вона не погодила час цієї доставки з логістами.... Ні про що я домовитись з оператором,яка мені телефонувала наступного дня, не змогла ні про доставку в мою обідню перерву з 13.00-14.00 год ні про те, що воду прийме мій 9-річний син, а гроші я заплачу в наступній доставці.... Це так АЛЯСКА турбується про свого клієнта і це з яким лицем, я б виглядала перед людтною якій я хотіла порадити вашу воду? Що я можу сказати про доставку? УЖАС. І оператор мені на все це сказала "Я Вас розумію..." І що міні з цього, я не побачила ніякий поступків в користь клієнта. 1 согласны, 0 не согласны

IDS Aqua Service (Украина) 1 августа, 2016 год Доброго дня, Оксана.
Дякуємо за те, що знайшли час написати про дану ситуацію.
Для нас дуже важливо отримувати подібну інформаію від наших клієнтів, так як це дозволяє нам не тільки вжити всі необхідні міри для виправлення недоопрацювання, але й зробити важливі системні зміни для того, щоб подібная ситуація больше не повторювалась.
Нам необхідно уточнити деякі деталі, тому просимо Вас написати нам на ел. адресу: service@ids-service.com.ua свій контактний номер телефона, щоб з Вами міг зв"затись представник нашої компанії.
Завчасно вдячні.

Вода "Аляска"

Аляска - компания по доставке бутилированной артезианской воды на дом. Добыча воды ведется из артезианских скважин в курортных регионах Украины - Карпатах. Там же находится завод по переработке и фасовке...

Питьевая вода

Вода Аква Мин