Лохотрон 1грн/за бутель води!!!! - Отзыв о Вода "Аляска"

http://www.otzyvua.net/voda-alyaska От Василь, опубликован 22 марта, 2016 год

Василь 22 марта, 2016 год На...ир ви рекламуєте свій продукт якщо це не відповідає дійсності??? Хотів замовити для себе оскільки в домі маленька дитина і тому потрібно весь час воду,і за одно замовити для офісу в якому я працюю.Побачив вашу рекламу бутель за 1грн вирішив замовити, краще б не телефонував і не тратив свій час,по перше оператор нагло відповідав (зразу пропало бажання спілкуватись а тим більше замовляти) а по друге виявляється що я маю купити дві бутлі і заплатити 230 грн аж після того мені дадуть бутель за 1 грн. Скажіть будь ласка нашо ви так рекламуєте свою воду якщо при замовленні є такі підводні камені??? Я клієнт хочу купити ВОДУ!!! а получаю в замін космічні для води цифри((, я за 230 грн куплю 16 бутлів води а не хіба 2 шт))).Моя порада всю інформацію зразу пишіть а не тільки вершину айзберга(1грн))) 0 согласны, 0 не согласны

IGHOR (Украина, Київ) вторник, 29 ноября Всі беруть за бутлі заставу, якби не брали то їх би намахувалили.
Ви б купитли бутель з водою за 60 грн і продали окремо бутель без води за 120.
IDS Aqua Service (Украина, Київ) 23 марта, 2016 год Доброго дня. Василь.
Дякуємо Вам за відгук.
Даний зворотній зв"язок дуже важливий для нас.
Для прояснення ситуаціі та покращення якості обслуговування просимо зв"язатись з нами по ел. адресі: service@ids-service.com.ua та надати контактний номер телефона.
Завчасно вдячні.

Вода "Аляска"

Аляска - компания по доставке бутилированной артезианской воды на дом. Добыча воды ведется из артезианских скважин в курортных регионах Украины - Карпатах. Там же находится завод по переработке и фасовке...

Питьевая вода

Вода Аква Мин