Іван Пірус - Отзыв о Вінницька IT-Академія

Рейтинг: 5, всего отзывов 3

http://www.otzyvua.net/vinnitska-it-akademiya Винница, вул. Фрунзе, 4
От Гость, опубликован 11 января, 2017 год

Гость 11 января, 2017 год Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій.
Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу.
Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити більше часу кожному, допомогти, пояснити реалізацію певних технологій в розробці.
Великою перевагою є те, що учителі - висококваліфіковані програмісти, які практично навчать і покажуть, як і що треба робити, як писати код. Тому що без практичних навичок, знаючи тільки теорію, зробити щось важко.
Кожен проект має іншу ідею, задачі, технології, і немає однотипних рішень які можна якось заучити.
Дуже пригодились вивчення алгоритмізації на мові С(С++), після яких легше було перейти на PHP, Python.
Я отримав хорошу базу знань під час навчання, а в процесі практики при IT Академії навчився робити сайти, використовуючи фреймворки і JScript.
Зараз працюю full-stack розробником в iHUB Vinnytsia.

Вінницька IT-Академія

Вінницька IT-Академія цінує зацікавленість сучасною ІТ-освітою і дає гарантію, що кожен заохочений студент максимально розкриє свої здібності і потенціал.

Бажаєте оволодіти як в теорії так і на практиці сучасним програмуванням, тоді...
, ,

Винница, вул. Фрунзе, 4
Телефон: (0432) 555-220; +38-067-431-20-10.