Вінницька IT-Академія

Опубликовано 10 июля, 2015 год

Рейтинг: 5/5 (3 отзыва), просмотров: 1182

Вінницька IT-Академія цінує зацікавленість сучасною ІТ-освітою і дає гарантію, що кожен заохочений студент максимально розкриє свої здібності і потенціал.

Бажаєте оволодіти як в теорії так і на практиці сучасним програмуванням, тоді налаштовуйтесь на старанне навчання, щоб у майбутньому отримати перспективну роботу, а Вінницька IT-Академія усім з радістю у цьому допоможе!

Мета Академії – підготувати висококваліфікованих програмістів відповідно до реальних сучасних вимог ІТ-ринку. Програма навчання в IT-Академії включає теоретичне опановування та вміння виконувати все вивчена на практиці.
Всі предмети викладають кращі викладачі у сфері ІТ з великим досвідом роботи.

Захотьте на офіційну сторінку Вінницької IT-Академії, та читайте детальну інформацію щодо вступу і навчання.

ІТ це просто! P.S. для тих хто хоче вчитись

arillode (Украина, Вінниця) 14 января, 2017 год Довго міркував над тим, що ж написати і з чого почати, адже були як позитивні моменти так і не дуже...
Перш за все, згадалась цитата Сергія Шнурова: "Критика — это описание того, как сделал бы критик на месте автора, если бы он был на месте автора. Как бы он поступил, если бы у него были возможности автора, аудитория автора, удачливость автора,...  Читать отзыв

Іван Пірус

Гость (Украина, Вінниця) 11 января, 2017 год Я вирішив навчатися далі та стати програмістом через 1 місяць після випуску з технікуму, тому що за отриманою спеціальністю роботи я не знайшов. Не було вакансій.
Велика вдячність за допомогу у навчанні і розумінні різних технологій учителям: Рудю Вадиму, Тюренкову Олексію, Глухарьовій Вікторії, Плаксію Ярославу, і директору Роману Олександровичу.
Також сподобалось те, що навчання проводиться в малих групах студентів, викладач може приділити...  Читать отзыв
Семён 10 июля, 2015 год Я уже выпустился с Винницкой IT-Академии. И безмерно этому рад. Та как благодаря учебе здесь, я освоил немало полезных вещей, знание которых мне и помогли устроиться на высокооплачиваемую работу. + я практически уверенно владею Английским, за который нас также "дрессировали" в Академии. Обучение дало мне хорошую и уверенную базу знаний, с помощью которой, если и что-то забуду из локального, то...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Винница, вул. Фрунзе, 4
Телефон: (0432) 555-220; +38-067-431-20-10.
Все адреса на карте