повне гнильйо - Отзыв о Велмарт

http://www.otzyvua.net/velmart От оптовик якого цинічно принизили, опубликован 21 июня, 2016 год

оптовик якого цинічно принизили 21 июня, 2016 год в велмарті майже весь товар гнилий прихований за етикетками на зауваження малотого що непоміняли такщей незняли з прилавка мова іде про сири рибу мясо а керуючий з адміністратором грають кіна і мають когось за дурака люди мені всерівно але будьте обачні з цими хамами мені нехотіли поміняти гнилий товар мотивуючи тим що він міг засмердітись вмене вмашині а хто не вірить подивіться на сир рокфор брі відкрийте пачку ісамі побачите риба копчена червона вона гешь синя філе куряче роблять акцію на котру протерли хлоркою люди ми вартуєм кращого в такий важкий час а нащод охрани такце послідні хами касири на кожному кроці дурять яніразу не купив щоб не обдурили списуючи на технічні помилки я закликаю всіх бойкотувати цей велмарт 0 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина) 21 июня, 2016 год мова іде про івано франківський велмарт звонив на гарячу лінію обідцяли розібратись чим все закінчилось буду писати дальше

Велмарт

Сеть гипермаркетов Велмарт предлогает товары как национальных, так и региональных производителей; есть собственное производство - мясной, рыбный, кондитерский отделы, кулинария и пекарня.
Велмарт работает в новом для Украины формате дисконтного гипермаркета....

Гипермаркеты

Cash4brands