Нам сподобалось!!! - Отзыв о Вартові Мрій от СТБ

http://www.otzyvua.net/vartovi-mriy-ot-stb От Лилия, опубликован 6 января, 2016 год

Лилия 6 января, 2016 год Привіт, усім! Були на виставі 3.01. Залишилися дуже задоволені! Сиділи на 11 ряду, все було видно, ніякі куртки не заважали, чути було все і бачити теж. З нами був маленький син(2 роки і 11 місяців). Висиділи до хвилини і були приємно здивовані. Ми, чесно кажучи, не фанати танців, але це новинка, і такого раніше ще не бачили. Тож було цікаво. Дорогувато, я не заперечую, але краще купити трохи дорожчий білет і залишитися задоволеним аніж взяти 45 ряд і поставити "галочку", що ви відвідали Вартові мрій. Нарешті " пристроїли" кудись танцюристів. І непогано вийшло. 0 согласны, 0 не согласны

Светлана (Украина, Київ) 9 января, 2016 год Так танцев мы как раз и не увидели, в основном акробатические трюки.Были всй семьей 24-ого декабря, ряд 22, не видно костюмов, грима, постановка непонятная, и дорого для уровня таких "артистов", лучше бы в театр сходили, там всегда ощущение праздника! И отзыв мой удалили!
Анна 7 января, 2016 год Лілія, навіть при всьому бажанні "заплатити трохи дорожче" потрібно враховувати, що місць з гарною оглядовістю на всіх не вистачить (а у людей може і не бути зайвої 1000 гривень...або і більше, але це вже зовсім інша історія).Тому в першу чергу потрібно не докоряти людям вартістю квитка, а організаторам краще подумати над доцільністю проведення шоу в залі, де більшість глядачів нічого не бачить.

Вартові Мрій от СТБ

Вартові Мрій от телеканала СТБ - это новый внеэфирный проект от Константина Томильченко и создателей музыкального спектакля «Барон Мюнхгаузен». Шоу планирует быть не просто масштабным, а таки грандиозным и высокотехнологичным....

Программа

Стоп 10 на ICTV