боляче читати такі відгуки - Отзыв об Університет економіки та права КРОК

http://www.otzyvua.net/universitet-ekonomiki-ta-prava-krok От Вікторія (юф), опубликован 16 июля, 2016 год

Вікторія (юф) 16 июля, 2016 год Читаю ці відгуки і стає боляче на душі. Я закінчила 1 курс юридичного факультету і хочу сказати, що таких відданих своїй роботі викладачів, які жодного разу навіть не натякали на взятки, я ще не бачила!!! В університеті домашня атмосфера, часто грає музика на перервах, що не може не допомогти відпочити від величезної кількості корисної інформації від викладача. те, що говорять, що викладачам однаковий наш рівень знань, то це брехня!!! Дуже смачна і не дорога (за столичними мірками) столова. На першому курсі я вже проходила практику в суді! і дуже задоволена, що вже з 1 курсу нас навчають не лише теорії , а й практиці. І гуртожиток виправдовує свою ціну!! на кожному поверсі своя прибиральниця, тарганів травлять 2 рази на місяць( цього достатньо). на кожному поверсі 4 відео-камери! гаряча вода є завжди! НЕ ВІРТЕ ОТИМ НЕГАТИВНИМ ВІДЗИВАМ ПРО КРОК, А КРАЩЕ ПРИЙДІТЬ САМІ Й ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ, ЩО КРОК - ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ПРИВАТНИЙ ВНЗ УКРАЇНИ!) 1 согласны, 0 не согласны

Університет економіки та права КРОК

Навчальні підрозділи