КРОК - Отзыв об Університет економіки та права КРОК

http://www.otzyvua.net/universitet-ekonomiki-ta-prava-krok От Наталя20637http://www.otzyvua.net/user/20637, опубликован 13 января, 2016 год

Наталя 13 января, 2016 год Шановні абітурієнти та всі, хто цікавиться Університетом «КРОК»! Ми, як і кожен вищий навчальний заклад, дуже зацікавлені в тому, щоб інформація про Університет в Інтернеті відповідала дійсності. На жаль, в багатьох випадках це не так. І відгуки реальних людей з їхніми коментарями, запитаннями, критичними і ДІЙСНО СПРАВЕДЛИВИМИ ТА ВАЖЛИВИМИ ДЛЯ НАС ЗАУВАЖЕННЯМИ губляться у потоках неправдивих звинувачень - часто від людей, які ніколи не стикалися з нами в реальному житті. Завжди відкриті до спілкування і цінуємо думку наших студентів та тих, хто лише планує знайомство з нами. Запрошуємо переконатися в тому, що ми розвиваємося, успішно боремося з найменшими проявами корупції, запроваджуємо інноваційні програми, цікаві профорієнтаційні та освітні проекти. Ми проводимо щорічне опитування, щоб дізнатися думку студентів щодо Університету в цілому та окремих викладачів і вживаємо відповідних заходів, просимо студентів брати активну участь у житті Університету та допомагати нам робити його кращим. 1 согласны, 0 не согласны

Університет економіки та права КРОК

Навчальні підрозділи