Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отзывы

Отзывы об учебных заведениях, отзывы об учебе, отзывы студентов

Рейтинг: 4 из 5 (26 отзывов ), просмотров: 14194

Викладач не знає!

олена (Украина, Київ) 26 июля, 2015 год Викладач англійської мови на економічному сама не знає англійської, зазубрила програму,а вільно не володіє, перекласти дослівно не може. Хто їх контролює? вони теж за гроші вчились і працюють. Шкода, що за роки навчання поглибити знання англійської в університеті потрібно самостійно. 0 согласны, 0 не согласны

тпф

студент (Украина, Вінниця) 12 марта, 2015 год доброго дня! напишу за технолого-педагогічний факультет, на якому навчався....більшість викладачів факультету хороші, справедливо оцінюють знання студентів, і можуть дійсно навчити даній професії....та є такі, які лише гроші деруть любими методами, не зважаючи на те шо студент хоче здати своїми знаннями, і більшість це все йде по вказівках декана - ТКАЧУКА С.І., ЯКИЙ І САМ ВИМАГАЄ ІЗ СТУДЕНТІВ ГРОШІ, ...те шо...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Юната 3 февраля, 2014 год доречі , ректор Побірченко Наталія Семенівна !!! 0 согласны, 0 не согласны
Юната 3 февраля, 2014 год як випускник УДПУ, маю тільки гарні відгуки !!!! Студенти мають яскраве, насичене життя !!! займаються в різноманітних гуртках та спортивних секціях, грають в театрі та беруть участь у спортивних змагання міжнародного рівня, танцюють та співають в творчих колективах !!!! Вступайте до нашого вишу, не пожалкуєте !!!! 3 согласны, 0 не согласны
Студент 30 января, 2014 год Університет дає якісну вищу освіту, дає можливість повноцінно розвиватися в особистісному й творчому напрямі. Я закінчила його 5 років тому. Сьогодні маю гарну роботу і приємні спосади. Стосовно корупції, то можу з упевненістю заявити: ті хто хоче сам здати сесію - здасть, усі ті, у кого не вистачає інтелектуальних знань і бажання - платять, і це уже їхні проблеми і...  Читать отзыв 3 согласны, 0 не согласны
Студентка зла 4 декабря, 2013 год Ужас ужас там сидять самі взяточники. якщо ти учишся то половину платиш від повної суми....... В одної Бойченко В.М можна здати безплатно. і англійська мова...... 2 согласны, 4 не согласны
hjrtjhntehjj 19 июля, 2013 год Быдло всегда стремится занять лучшие места в этой жизни, но не с помощью таланта и знаний, а используя силу, наглость, обман, подкуп. Препод который дает зеленый свет такому за деньги - оставляет за бортом достойных. В итоге руководящие должности занимают некомпетентные жлобы. 7 согласны, 0 не согласны
Вася 16 июля, 2013 год Інститут хороший, тільки Мартинюк уже давно не ректо........... 0 согласны, 1 не согласны
Сергій 24 марта, 2013 год Я закінчив Уманський державний педагогічний університе імені Павла Тичини у 2007 році. Хочу сказати, що це дуже хороший ВУЗ в якому дають не тільки якісні знання і належне виховання. Висловлюю велику вдячність професорсько-викладацькому складу цього університету. Тим хто хоче навчатись даю пораду, вступайте і навчайтесь... і не слухайте ті брудні плітки, що частенько можна зустріти в інтернеті. Це найкращий навчальний...  Читать отзыв 9 согласны, 7 не согласны
Гогилашвили-Перевизнык Тамара 27 февраля, 2013 год Я тож очень скучаю за УДПУ!!!!!!!Было очень весело и интиресно!!!Была бы возможность пощла б еще учится.Всем преподавателям кафедры" Початкової освіти та соціальної педагогіки "большое спасибо за знания и понимание!!!!!С наступающим МЕЖДУНАРОДНЫМ ЖЕНСКИМ ДНЕМ!!!!Наталья С.Вы очень умный, добрый, талантливы, отзывчивый, интеллигентный,образованный, культурный...........человек!Удачи вам в вашей работе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5 согласны, 4 не согласны
xaos 3 июня, 2012 год Найкращій ВУЗ у Черкаській області. До того ж є військова підготовка, сучасні гуртожитки 6 согласны, 10 не согласны
Міністр освіти Д.Табачник 22 мая, 2012 год Не раджу вступати комусь в цей "університет", мало того що деякі викладачі не кваліфіковані і користуються службовим положенням, все інше тут купляється...а тих хто не хоче платити просто напросто ріжуть...знання їм ваші не потрібні -лише ваші гроші і як по-більше,на те .на се...на ремонт...благолійні внески по 1000 грн...навіть якщо ви не вчитесь то вам запропонують такий тарифний план ,залік -100(через...  Читать отзыв 59 согласны, 10 не согласны
123 22 мая, 2012 год 123 0 согласны, 1 не согласны
Марина 1 февраля, 2012 год Я училась в УДПУ на факультете социальной педагогике и очень довольна 7 согласны, 5 не согласны
ОЛЕНА 15 ноября, 2011 год Навчалась в університеті на фізматі . Залишилсись приємні спогади . Ну то й що що колись хтось комусь платив ? Хто хотів здобути знання , той їх здобув . 8 согласны, 5 не согласны
аня 20 сентября, 2011 год я училась тут прошлый год, но ушла по собственному желанию,просто поступила в передовой ВУЗ страны,всё бы вроде крута ,но теперь очень скучаю,в УДПУ была очень класно ,очень тепло и уютна,а что касается взятак-учитесь и платить не придётса.Я люблю тебя УДПУ!!!!!!! 9 согласны, 5 не согласны
Сергій 10 марта, 2011 год Я навчаюся на фізматі. Ні разу нікому не платив хабар. Вважаю, що хабарі платять ті, хто не може вчитися (десь підробляє, не вистачає попередніх знань) або йде по шляху "найменшого опору" (просто ліньки вчитися, легше заплатити). 16 согласны, 7 не согласны
бывший студент 19 января, 2011 год Не всех преподавателей интересуют взятки! Поэтому не надо такое утверждать! Есть те которые не могут сами смериться с системой коррупции, но они тоже хотят работать и иметь хорошую репутацию. Особенно это касается молодых преподавателей, которые начинают работать, не хотелось чтобы о них складывалось такое мнение, как и о старших коллегах.Не надо всех подметать под одну метлу!!! 10 согласны, 6 не согласны
Лилия 10 ноября, 2010 год Это совсем не отзыв, а просьба.
Люди подскажите пожалуйста кто нибудь.
ОСНОВНЫЕ ПРИНЦИПЫ ПОСТРОЕНИЯ ПРОГРАММЫ МУЗЫКАЛЬНОГО ВОСПИТАНИЯ.
Перечитала уже много литературы по музыкальному воспитанию в детском саду, но принципов так и не нашла.
ПОМОГИТЕ, СРОЧНО НУЖНО, МОГУТ НЕ ДОПУСТИТЬ К СЕССИИ.
PLEASE ..........
Лилия 10 ноября, 2010 год Это совсем не отзыв, а просьба.
Люди подскажите пожалуйста кто нибудь.
ОСНОВНЫЕ ПРИНЦИПЫ ПОСТРОЕНИЯ ПРОГРАММЫ МУЗЫКАЛЬНОГО ВОСПИТАНИЯ.
ПОМОГИТЕ, СРОЧНО НУЖНО, МОГУТ НЕ ДОПУСТИТЬ К СЕССИИ.
PLEASE ..........

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Рік заснування – 1930.

Рівень акредитації – ІV, ліцензія АВ № 420905 від 18.11.2008 р.

Ректор – Мартинюк Михайло Тадейович, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України, заслужений працівник освіти...