НАЧАЛЬНИКА НА ПЕРЕКВАЛІФІКАЦІЮ!!! - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

Рейтинг: 2, всего отзывов 3602

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Гость, опубликован вторник, 29 ноября

Гость вторник, 29 ноября Я в шоці. Зіткнулася із ситуацією де начальник відділення по вул. Січових Стрільців не знав певної інформації коли оператор в неї щось запитала. Я чекала своєї черги коли перед мною жінка оплачувала комунальні послуги і щось сталося із програмою я в цьому не компетентна тому не уточнятиму, но начальник повинен знати інакше як навчити чи показати оператору щоб він чи вона були профі у своїй роботі, а вона розвела руками і сказала закрити вікно і потім брати тільки квитанції до оплати. Куди дивиться вище начальство що в них такі підлеглі от як може знати щось оператор коли начальник повний нуль. Добре хоч коли я відправляла своє все було ок. Жах!!!
Недостатки:
  1. Не кваліфікованість начальника відповідно які можуть бути претензії до операторів

Укрпошта (Укрпочта)

Почта