ЖАХЛИВО!!! УКРПОШТА НЕ ЗДАТНА НАДАВАТИ ЖОДНИХ ПОСЛУГ!!! - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

Рейтинг: 2, всего отзывов 3609

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Ірина, опубликован пятница, 18 ноября

Ірина пятница, 18 ноября Доброго дня!! Відділення 53 у Львові працює до 17. 00 год. Забрати посилку НЕ МОЖЛИВО не вистоявши в одній черзі з всіма платниками за комунальні послуги, обслуговування 1 людини займає від 5-15 хв. не через те, що працівники погано працюють, а через те що обладнання "надсучасне" і роботи в них по-вуха. Тобто, щоб забрати посилку, коли є черга 10 людей, а там вона значно більша, бо людей обслуговують лише в одному віконечку, потрібно вистояти в загальній черзі півтора -дві години. Для цього потрібно працюючим людям звільнитися з роботи. Я не розумію, що це за послуги??? Я заплатила за доставку, а тепер отримати не можу! Якщо Ви не здатні надавати послугу за гроші не надавайте її нікому і не псуйте нікому нерви і не забирайте час. Світ через вас зупинятись не буде. Укрпошта не здатна забезпечити нормальну роботу своїх відділень, бо не має нічого: ні обладнання, ні працівників, ні вміє організувати роботи. Припиніть надавати ті послуги які не здатні надати!!!! НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! 1 согласны, 0 не согласны

Укрпошта (Укрпочта)

Почта