Потрібні зміни! - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Лілія, опубликован 22 августа, 2016 год

Лілія 22 августа, 2016 год На привеликий жаль, довелося користуватися Укрпоштою (вул.Патона 4/1,Львів), оскільки міжнародні посилки НП не можна отримувати. По-перше: дуууууже повільна робота працівників (не знаю, чи то відсутність стимулу, чи застарілий персонал).По-друге: відповідно завжди довгі черги. По-третє: квитанції на отримання посилки отримую не те щоб не вчасно, а з запізненням від тижня до двох. Рятує, що я можу самостійно відслідкувати номер посилки і забрати її вчасно. І по-четверте, на жаль не останнє: повний ігнор відвідувачів і неповага, наче я до них в гості приходжу без запрошення...До речі дратують їхні пошуки в квитанціях, бракує сучасних методів введення посилок, як це робить НП. Взагалі нехай хоть щось запозичать у конкурентів хорошого, наприклад, смс повідомлення про надходження посилки, якщо так важко ті писульки виписувати. Чи привітність, щоб хоч якось ці всі недоліки компенсувати посмішко. 1 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Первомайськ) 23 августа, 2016 год Не подумайте что я фанат Укрпочты.... Но насчёт смс не соглашусь, если отправитель на посылке указывает номер телефона получателя, они отправляют смс. По крайней мере мне приходило)

Укрпошта (Укрпочта)

Почта