Вкрали товар! - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Гость, опубликован 21 июня, 2016 год

Гость 21 июня, 2016 год Не дивлячись на негативні відгуки, довіряла я укрпошті, але до сьогоднішнього дня!Не дуже зручно писати, але і смішно і грішно... Зібралися ми з подругами і замовили в інтернет магазині труси. Посилку отримала, але на пошті не додумалася відкрити, прийшовши додому, вияснила що з 11 пар, прийшло тільки 6. 5 пар вкрали, придивившись вже дома побачила що посилка була відкрита і заклеєна повторно скотчем! Це ж до чого ми вже дожилися, труси вкрасти! Відділення індекс 21034 м. Вінниця. Як сказала моя мама, щоб той хто їх вкрав, щоб тільки на одні труси і заробляв! 3 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Вербівка) 27 июля, 2016 год Девочки радуйтесь, что еще пять пар получили, некоторые вообще ничего не получают.Ваша ошибка в том, что Вы на почте не осмотрели посылку, если-бы Вы сразу сделали это на почте, было бы намного проще, позвонили на горячую линию.

Укрпошта (Укрпочта)

Почта