НАВЕДИТЕ ПОРЯДОК - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От ГОСТЬ, опубликован 26 марта, 2016 год

ГОСТЬ 26 марта, 2016 год Татьяна Салийчук
Думаю краще почекати
Мне нравится19 мар в 15:36|Ответить

Віталік-Ірина Стільник
Мені прийшла була посилка на укр пошту, я прийшла її забрати і в мене просто щелепа відвисла після того як вони озвучили суму доставки,заплатити потрібно було 90 грн,при тому що сам товар коштував 30 грн,запитала в них чому так дорого,то сказали що незнають,я відмовилась від посилки,вони мали її відправити назад, але вони її не відправили,сказали що потрібно написати відмову,так як вільного часу я не маю,то позвонила до них запитати чи точно потрібно її писати,вони сказали що обов'язково,а якщо ні,то вони її відправлять тільки через місяць, я в них запитала,що чому вони не сказали мені це тоді коли я прийшла по посилку,то вони промовчали. І тут коли я прийшла до них,вони в мене запитують чому я прийшла,що ніяку відмову писати не потрібно... Я була просто в шоці. Роблять там що хочуть. Краще заплатити на 10-15 грн більше і замовити через нову пошту,там і сервіс кращий і бистріше буде
Мне нравится519 мар в 15:48|Ответить

Аню Та
Оля, це ви часом не у тому відділенні обслуговуєтесь,що біля магазину "Тигреня"?

Житомирська дирекція УДППЗ "Укрпошта" (Украина, Київ) 6 апреля, 2016 год Шановна Ірино!

Повідомляємо, що 16.02.2016року у відділення поштового зв’язку (далі –ВПЗ) Коростишів-4 із Чернігова надійшла посилка адресована на Ваше ім’я із зазначеною сумою післяплати у розмірі 90грн., та в той же день до Вашої поштової скриньки було опущено повідомлення про її надходження.
Під час Вашого звернення до ВПЗ Коростишів-4 працівниками була озвучена сума післяплати, визначена відправником, яку необхідно сплатити для отримання поштового відправлення.
Відповідно п.109 Правил надання послуг поштового зв’язку затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року №270 (далі Правила),- поштове відправлення з позначкою «Післяплата» видається одержувачу після внесення визначеної відправником суми післяплати та здійснення оплати.
Відповідно п. 117 та 123 Правил - адресат також має право відмовитися від одержання поштового відправлення. Поштові відправлення повертаються об’єктом поштового зв’язку відправнику у разі його письмової заяви, письмової відмови адресата від одержання чи закінчення встановленого строку зберігання.
25.02.2016р. адресована Вам посилка була повернена за зворотною адресою відповідно до письмової відмови від її отримання.
Також повідомляємо, що з працівниками ВПЗ Коростишів-4 повторно опрацьовано питання якості обслуговування споживачів, порядок вручення поштових відправлень та наголошено про надання роз’яснень споживачам послуг вимог нормативних документів.

З повагою,
Заступник директора Т.В.Прищепа
bykashe4ka (Украина, Миколаїв) 27 марта, 2016 год Посылка хранится месяц на отделении, и писать отказ нужно если вы хотите, чтоб она вернулась обратно тому кто вам отправлял. Услуги почты стоят копейки. Просто 100 % с вас хотел отправитель содрать больше денег или вы не уточнили точную стоимость посылки. Так, что не вините почту, а разберитесь с отправителем.

Укрпошта (Укрпочта)

Почта