Звернення - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Юрій, опубликован 23 марта, 2016 год

Юрій 23 марта, 2016 год Звертаються до вас жителі села Ківшовата Таращанського району Київської обл.В нашому селі майже 26 роуів працює на пошті жителька нашого села Світлана Василівна .За всі ці роки ніхто на неї не сказав поганого слова,вона завжди допомагає старим людям порадою,Як правильно поступити, та і всім хто до неї звертається ніколи не відмовляє в допомозі.як правильно відправити відправлення,переказ,лист...Багато людей за її порадою перейшли з банків на почту отримувати пенсію.Зараз її заставили написати заяву на розрахунок,говорить що зробила якусь помилку.Можливо хтось захотів зайняти її місце і зіпхнувши її обливши грязю,це не справедливо!Людина яка пропрацювала 26 років на пошті,майже пів життя,нікому не зробила нічого поганого,а те що люди роблять помилки то в цьому ніхто не застрахований,зараз навіть компютери помилки роблять.Звертаємося до вас і надіємося що ви розберетеся в цьому.Особливо я вважаю,що коли людина зробила помилку , то її потрібно вислухати і розібратися в цьому,попередити.Ви як велика поважна організація повині дорожти кадрами,а не топтати їх ногами!Поверніть нам нашого працівника!З повагою жителі села Ківшовата,і особливо Чечуга Юрій Зіновєвич. 3 согласны, 0 не согласны

гот (Украина) 27 марта, 2016 год а че за помылку.Почту не отдавала или письма читала ? говорить надо как есть а не пол инфы.. . Я б всех уволил и набрал бы персонал который работает а не тот кто сидит и говорит что им мало плятять.
Гость (Украина) 27 марта, 2016 год Нутак иди сам и роботай!!!!А у нас хорошие люди роботают!
Сергей Петелин (Исландия) 23 марта, 2016 год Пишите сюда mailto:ukrposhta@ukrposhta.ua

Укрпошта (Укрпочта)

Почта