Жахлива компанія - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Гость, опубликован 19 марта, 2016 год

Гость 19 марта, 2016 год Ніколи раніше не користувалася послугами Укрпошти, а тут довелося, оскільки купувала товари за кордоном і відправник працює з Укрпоштою. Гіршого сервісу я ще в житті не бачила! Про прибуття посилки не повідомляють. Одне з відправлень прибуло на Укрпошту с. Демидів, Вишгородського р-ну, Київської обл. 10.03.16(про прибуття мені повідомлено не було), а закрите з формуванням "Вручено особисто в руки" 11.03.16. При цьому я дізналась, що посилка "вручена мені" аж 17.03.16(дізналась від відправника)!!! Почала телефонувати на відділення, так як особисто прийти не змогла. Спочатку мені сказали, що нічого не прибуло. Потім з'ясувалося, що посилка таки є, а на сайті Укрпошти (відстеження відправлення) помилкові дані. Коли ж 19.03.16 я прийшла отримувати свою посилку, з'ясувалося, що в пакеті не вистачає частини товару! На моє прохання скласти акт огляду чи притензію, з метою зафіксувати недостачу, працівники відділення Укрпошти разом з керівником відділення Шевцовою та дивною особою Дорошенко, налетіли на мене з диким криком "Ми вам нічого не винні!", "Скаржтесь куди хочете!" та інше в тому ж дусі. Такого хамства від працівників ДЕРЖАВНОЇ компанії я ніколи не очікувала. Довелося прямо з відділення телефонувати на гарячу лінію Укрпошти і залишати скаргу. Проте з реакції працівників я зрозуміла, що скарги їм не страшні. УКРПОШТА - ЦЕ ЖАХЛИВА КОМПАНІЯ. І це справді УкрГАНЬБА!!! 2 согласны, 1 не согласны

Mike (Украина) 19 марта, 2016 год В следующий раз, если звонок на горячую линию не поможет для составления акта здесь и сейчас - вызывайте милицию, пусть составляют протокол. Если уйдете - потом уже никому ничего не докажете.

Укрпошта (Укрпочта)

Почта