Особлива подяка колективу ЦПЗ№7 м.Краматорськ та ВПЗ Краматорськ-8 - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Хейфец В.Д. Епишина Н.І. Якименко І.М. Федорова Н.С. Гапонова В.В. Шпакова А.А. И ДР., опубликован 2 февраля, 2016 год

Хейфец В.Д. Епишина Н.І. Якименко І.М. Федорова Н.С. Гапонова В.В. Шпакова А.А. И ДР. 2 февраля, 2016 год Шановна Наталія Володимирівна!!! Щиро вітаємо Вас і весь колектив Центру поштового зв'язку №7 м. Краматорську з прийдешніми святами і бажаємо Вам здоров'я, творчої наснаги, успіхів в праці, миру всім нам.
Просимо Вас висловити особливу подяку від нашого імені поштарке Погребняк Ірині, яка на протязі багатьох років сумлінно працює на нашій дільниці, завжди привітна, миттєво відгукується на прохання літніх людей по допомогу. Ми ніколи не бачили затримки в доставці пошти, пенсій, периодичних видань. За дорученням мешканців с.Мар'ївка Хейфец В.Д. вул.Корнійчука, буд. 17

Укрпошта (Укрпочта)

Почта