Жалоба - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Жалоба, опубликован 8 января, 2016 год

Жалоба 8 января, 2016 год Житомирская дирекция УДППЗ «Укрпочта» ЦПЗ2 — предприятие розваливается, вернее его разваливают начальник центра и её зам вместе с ревизорами, живут за счёт откатов, пренебрегая своими подчинёнными, ради большой суммы могут подставить сотрудника или даже уволить списав свои ошибки на него, недостачи в кассе должны возвращать операторы, хотя их вины в этом нет никакой!!!!, свои обязанности не выполняют перегружая свою работу на подчинённых работающих за копейки, выписывают себе премии в размере оклада при каждом удобном случае, самоутверждаются с помощью терании, объезжают ввереные им региональные центры связи собирая дань распивая спиртные напитки за счёт бюджета предприятия. Не советую туда идти работать! 2 согласны, 0 не согласны

Сніжана. Коростень 24 января, 2016 год Шановний "жалобщик" якщо Ви звинувачуєте працівників то майте мужність назватися. Ви як той паршивий кіт нагадили і в кущі. Я працювала в ЦПЗ№ 2 ще рік тому оператором по контролю, тому знаю цю роботу а тим більше начальника і замів. Начальниця(по вашому) і Зами працюють все своє життя і починали з поштарів і операторів, для них ЦПЗ№2 як дитина. Пошта завжди була невисокооплачуваним підприємством і як Ви йшли працювати то Вам говорили про це, а також що Ви матеріально-відповідальна особа. Якщо у Вас не порядок у касі то і відповідальність несете Ви як оператор в першу чергу а потім нач. відділення за Вас як неуважного працівника. Треба на робочому місті не ворони считати і в телефоні сидіти, потрібно правильно рахувати бо це державні кошти. Якщо Ви були сумлінним працівником на пошті то в подальшому Вам буде легко працювати на любому робочому місці, але якщо Ви безвідповідальні то толку з Вас ніде не буде.Робота на пошті то гарна школа життя, після пошти беруть на роботу з охотою бо знають що в основному головне там - відповідальність і уважність. Зарплата не висока але її хоч платять вчасно а це багато значить в наш час. На рахунок ревізорів, я їх знаю особисто і на рахунок вживання алкоголю то вже наклеп, дівчата там компетентні і відповідальні при тому ще й завжди підкажуть і допоможуть і поштарям і операторам. Так є недоліки як і на кожному підприємстві, але не все залежить від керівництва. Я почала працювати на підприємстві зв"язку з 1989 року і зрівняти ті можливості з теперішніми то небо і земля. При такому забезпеченні як зараз то не знаю як взагалі вони ще тримаються на плаву. В основному працюють дуже добропорядні люди як поштарі так і оператори і начальники відділень при тому що праця дуже тяжка і фізично і морально, бо це сфера обслуговування. У нас у Державі бардак а Ви хочете щоб в ЦПЗ№2 було ідеально. Якщо людина впевнена в своїй правоті то вона не наклепи пише а заявляє про свою думку і не боїться назватися. Тому навчіться відстоювати свою думку не ховаючись бо це не робить Вам честі. З повагою Сніжана.
Гость (Украина, Гута) 11 января, 2016 год Шановна Лариса.
Коли попашите на пошті за 900 грн в місяць, тоді будете свій рот відкривать!!! Повністю підтримуємо цей відгук. Така ж сама ситуація і в Новограді... Кришує цю богодельню-кулю в лоб
Кузьменко Лариса (Украина, Київ) 11 января, 2016 год Мене, як голову обласної профспілкової організації Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта», дуже вразила скарга без підпису (Україна, Коростень) від 8 січня 2016 р. Як можна вилити стільки грязі на колектив, в якому працюєш? Мене та багатьох інших працівників обурює таке відношення та безпідставне звинувачення керівництва ЦПЗ №2. Про які «откаты» йде мова, коли ЦПЗ №2, як безбалансовий виробничий підрозділ Житомирської дирекції, не має права ні укладати договори, ні закупляти будь - які товари, роботи чи послуги. Та й «виписувати собі» будь-які премії керівництво центру не може, адже рішення щодо їх преміювання приймається на рівні дирекції.
А що стосується нестач в касах, то з всіма працівниками відділень зв’язку укладені договори про повну індивідуальну матеріальну відповідальність, крім того, при прийомі персоналу на роботу ними власноруч пишуться розписки – попередження щодо відповідальності за збереження грошових коштів та інших товарно-матеріальних цінностей.
Щодо перекладання обов’язків на підлеглих, то «шановний аноніме», ви повинні знати, що в кожного працівника є посадова інструкція, яку він має безумовно виконувати і адміністрація завжди вимагає добросовісного відношення всіх працівників до своїх посадових обов’язків.
Шановні поштовики Житомирщини! Ми завжди були дружнім колективом, який справлявся з існуючими труднощами. Тож давайте і дальше будемо гідними нашого колективу. Нам абсолютно не личить наводити наклепи на будь-кого, тим більше - своїх співробітників. Є проблеми – відкрито звертайтесь до адміністрації, до профспілок. Будемо вирішувати питання, а не тратити час на гру в піжмурки.

Голова обласної профспілкової організації
Лариса Кузьменко
Гость (Украина, Київ) среда, 30 ноября а еще умеют увольнять "за власним бажанням " беременных ! и попробуй не уволится - подставят и все равно уволят , но уже по другой статье

Укрпошта (Укрпочта)

Почта