Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

"ПОДЯКА" - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 4756

Рейтинг: 2.4, всего отзывов 5669

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Yustyna Sauronova19877http://www.otzyvua.net/user/19877, опубликован 27 декабря, 2015 годYustyna Sauronova 27 декабря, 2015 год Хотілося би висловити свою "ПОДЯКУ" "сервісу" Укрпошти. А також, всім працівникам, які "охоче" допомогли мені вирішити проблему.
Протягом трьох років я замовляю з різних азіатських інтернет-порталів речі і в мене ніколи не було проблем з доставкою. Однак, починаючи з вересня, мені не прийшла жодна з 12 (!) бандеролей. Всі вони без проблем відслідковувалися на території інших країн, але щойно перетнули українську митницю - про них, як то кажуть, ні слуху, ні духу. Остання інформація - зареєстровані в Києві. Прочекавши зайвий місяць, йду на пошту дізнаватися. За столом сидить жіночка "радянської закалки". Ввічливо запитую в неї, чи може вона прослідкувати за штрихкодами де знаходяться бандеролі. Як і очікувалося - у відповідь "нічо не знаю, нічим не можу помогти, чекай, а ми шо, а ми нічо". Після такого конструктивного діалогу мені все таки порадили піти в головне відділення Укрпошти на Гагаріна. Направляюся туди, заходжу в кабінет ЦОП. Жіночки зразу кажуть "Це не в нашій компетенції, чого всі всіх до нас відправляють, не знаємо куди вам звертатися". Все таки, вони постаралися мені допомогти, хоча й дуже сумнівним методом. Прослідкували мої бандеролі через інтернет на тих самих пошукових системах, що їх відслідковувала до цього я. Звісно, нічого нового не дізналася, окрім, цитую: "ця інформація часто не відповідає дійсності"...а ще, цікавим виявилося їхнє зауваження, що я певно щось заборонене замовляла і того посилки завернули.
Телефоную на гарячу лінію Укрпошти, оператор вислуховує і знову "Нічим не можемо вам допомогти, не знаємо куди звернутися". Після всього цього розчарування пишу лист на емейл генеральної дирекції, який, так і залишився проігнорованим.
Мораль така: Укрпошта - пережиток радянських часів (де всі поштарі в обов'язковому порядку мають переплачувати "Поштовий вісник", де користувачі - надоїдливий "тягар" для персоналу) який давним-давно не справляється з своїми основними функціями.
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Евгений (Украина, Полтава) 27 декабря, 2015 год Да неужели!!!!! Эти уроды потеряли уже не одну посылку из китая, а так же разворовали вложенное. В следующий раз буду писать в прокуратуру, а то они о себе слишком много возомнили.......


Укрпошта (Укрпочта)

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від...
,

Почта

0965892432

Рейтинг: 5
2 отзыва
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 3.2
9396 отзывов
Деливери

Рейтинг: 3
2228 отзывов
АэроСвит

Рейтинг: 2.9
64 отзыва
Ин-Тайм

Рейтинг: 2.9
2601 отзыв
"Укрпочта" Донецк

Рейтинг: 2.6
105 отзывов
Укрзализныця

Рейтинг: 1.3
207 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться