Реалии Укрпочты в Житомире - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Начальник ВПЗ-Житомир-номер не скажу, опубликован 10 декабря, 2015 год

Начальник ВПЗ-Житомир-номер не скажу 10 декабря, 2015 год В Житомирской дирекции сотрудников заставляют, в обязательном порядке, ходить в отпуск за свой счет. В отделениях не соблюдается температурный режим, холод, обогревателями пользоваться нельзя, если много света намотает, могут высчитать с З.П. В обязательном порядке, заставляют выписывать почтовый весник. Руководство дирекции, не обеспечивает отделения почтовой связи, элементарными вещами, которые необходимы для работы ВПЗ, например, бумага для печати, картриджи для принтеров, лента для кассовых аппаратов. Если отделение не выполнило план, сотрудники обязаны сами покупать те товары, кто не купит, ждите проблемы. Зарплата почтовиков, самая низкая, из всех которые могут быть в гос. конторе. Начальство жирует, меняют себе окна на пластиковые, покупают за нереальные деньги моноблоки, назначают сами себе премии, а на простых отделениях стоят корчи, допотопные, принтеры ели печатающие, работают с пинка, больше стоят в сервисе, чем работают. Можно много чего рассказать, ждите сообщение от Нечипорука, о том что проводится "перевирка", которая в итоге ничего не изменит, скажут все хорошо... Нормальные уважающие себя люди увольняются, потому что никто за копейки пахать не будет. 0 согласны, 0 не согласны

Гость (Украина, Гута) 17 декабря, 2015 год Якщо ви не знаете чогось, тоді відкрийте очі Наталія. Про те що працівників відправляють у відпустку за свій рахунок не чули, про те що ми купляємо все за свій рахунок також. Підтримуємо цей відгук. Умови праці в цій богодельні жахливі.
Наталія Сладковська (Украина, Ізяслав) 16 декабря, 2015 год Звертаюсь до всіх працівників Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта», а особливо до працівників відділень поштового зв’язку Поштамту. Я працюю в «Укрпошті» більше 30 років, а начальником поштамту дирекції чотири роки і хочу сказати, що з працівниками відділень зв’язку та дирекції склались прекрасні виробничі відносини. І за будь-якої потреби працівник може зателефонувати мені особисто або за напрямком працівнику дирекції і вирішити проблемні питання.
В міських відділеннях зв’язку створені нормальні умови праці, приміщення в основному опалюються централізовано. А якщо в когось і є проблеми щодо забезпечення температурного режиму, то ви можете відкрито, не ховаючись, звернутись до керівництва. Всі телефони, починаючи від директора дирекції до начальників відділів і служб, а також спеціалістів є у відділеннях зв’язку.
Звичайно - енергоносії потрібно економити. Але за останній десяток років я не знаю жодного випадку утримання перевитрат з заробітної плати працівників, як і випадків відправлення працівників відділень зв’язку в відпустки без збереження заробітної плати.
Саме в рамках заходів енергоефективності, у зв’язку з тим, що приміщення дирекції опалюється автономно і потребує значних коштів на оплату газу, Програмою технічного розвитку УДППЗ «Укрпошта» в 2014 р. було передбачено виділення коштів на заміну вікон. В цьому році, на жаль, такі кошти не виділялись. Також відповідно до планів стратегічного розвитку УДППЗ «Укрпошта» дирекція була забезпечена комп’ютерною технікою (моноблоками). Забезпечення відділень експлуатаційними матеріалами (папером для друку, картриджами для принтерів, стрічками для касових апаратів) проводиться згідно виробничої приграми. В випадках збоїв в постачанні проводиться перерозподіл матеріалів між відділеннями зв’язку.
Дійсно, кожен з працівників хотів би мати більшу заробітну плату. Але її розмір залежить від величини зароблених доходів, кількості і якості наданих послуг, в тому числі і від передплати «Поштового вісника» В разі виконання та перевиконання завдань премія виплачується в першу чергу працівникам відділень зв’язку. Крім того, для працівників відділень зв’язку в дирекції діє мотиваційна програма, згідно якої той хто залучає споживачів до нових послуг, реалізує та передплачує періодичні видання, товар, займається активізацією послуг отримує непоганий приробіток до заробітної плати.
Звертаюсь до всіх працівників Житомирської дирекції, якщо у Вас виникають будь-які питання – звертайтесь відкрито, не прикриваючись анонімними іменами до мене та керівництва дирекції, отримуйте необхідні роз’яснення. Мій кабінет завжди відкритий.
З повагою Наталія Сладковська!
Гість (Украина, Українка) 29 января, 2016 год Підтримуємо цей відгук також . Умови праці в цій богодельні жахливі до працівників відносяться з не повагою.А самі жируютью.

Укрпошта (Укрпочта)

Почта