ЛИстоноша робить вигляд начибто працює - Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От Виктория, опубликован 23 ноября, 2015 год

Виктория 23 ноября, 2015 год Чекала заказний лист 5400126416276 який прийшов на відділення № 23 м Рівне 21. 11.15, сказали листоноша понесла на адресу, 21.11 родина була в дома ніхто нічого не приносив, прийшла сьогодні на віддлення, листа немає, кажуть листоноша понесла його до вас, цілий день чоловік, ідоньки були дома, листа не приносили, я передзвонила на відділення, сказали лист на пошті, бо якоби нікого не було дома. Я 4 раза бігала на пошту, нарешті забрала листа. Якась там собі робітниця-листоноша Ющук Лариса Іванівна, дуже гарно собі працює, якоби разносить листи, якоби нікого нема дома, приносить їх на відділення, а ти бігаєшь як олень.Та вже краще зовсім їхне разностьте, я буду сама забирати, аби вони були ці листи на місці, а не я яка там собі " передовиця" має зарплату за те,що вона насправді не робить. І навідь ніхто не вибачився, зробили з мене " дурня". Що це таке, а потім дивуєтеся, що люди переплачують ідуть на Нову пошту, Ділівері та інші компаніі, які нормально працюють, все своєчасно.Нема чому дивуватися, позвільняйте цих бездарів а буде увас робота. 2 согласны, 0 не согласны

Настя 3 января, 2016 год О да! 23 отделение в г Ровно по Киевской 8, там работают советские "переделки"- " недоделки" НЕНАВИЖУ ЭТО ОТДЕЛЕНИЕ!!!!!! Хожу в другие чтоб что-то отправить, берегу нервную систему, уволить к чёртовой матери там нужно всех и взять на работу молодых и подвижных.Они там как в КГБ , отправляла в подарок женское бельё, а этот "ублюдок" на приёме ОТКРОЙТЕ-ПОКАЖИТЕ, твою мать гранату с чекой отправляю, пакет прощупывается, что вещь лёгкая, матерчатая.

Укрпошта (Укрпочта)

Почта