Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Отзыв об Укрпошта (Укрпочта)


Оценка автора: 5 из 5, просмотров: 5341

Рейтинг: 2.2, всего отзывов 5638

http://www.otzyvua.net/ukrposhta-ukrpochta От гертруда поликарповна, опубликован 16 октября, 2014 годгертруда поликарповна 16 октября, 2014 год девочки.почтальоны из других городов.отпишитесь пожалуйста,кто бесплатно носит политическую рекламу?или это только у нас в Житомире?прислали на каждое отделение от 10 до 30 тысяч штук.Ни копейки мы за это не получим,это факт.Зато начальство во главе со Сладковской Н.Н.положили в карман пухлые конверты.А мы ,дуры, своими горбами им денежки зарабатываем.Больше всего нервничают за Розенблата.Видно неслабый откат.Ему надо было приехать на каждое отделение привезти рекламу и раздать почтальонам по конвертику,именно тем кто будет выполнять работу.Начальство и так регулярно получает премии.А мы когда последнюю получали?В отделениях связи везде старые окна,щели в палец.Зато Житомирская дирекция в прошлом месяце полностью заменила все окна на новые.Конечно им нужнее.Кстати квитанции укртелекома мы тоже носим третий месяц бесплатно.Номер телефона не оставляю-пишите ответы на сайт.А у кого возникли сомнения-проверяйте. 1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Гость (Украина) 27 октября, 2014 год У нас в Кременчуцком районе тоже самое, и рекламу - агитацию разносили килограммами и платёжки укртелекома, и ремонт не делался в отделении со времён пришествия христа, и вообще начальству нашему глубоко на**ть на почтальонов их волнует только выполнение планов. Про спец одежду и велосипеды вообще молчу!
Гость (Украина) 20 октября, 2014 год Що там оклеювати як ті вікна діряві, там треба фанерою вжезабивати їх!!!
Гость (Украина, Коростень) 19 октября, 2014 год Люстрації Житомирській дирекції!!!
Virtuon (Украина) 19 октября, 2014 год заходил к нашим почтальонам за посылкой...у них в кабинете то же самое кипы рекламных изданий кандидатов....и подозреваю что тоже за бесплатно разносят...регион Волынь
Житомирська дирекція (Украина) 17 октября, 2014 год Гертрудо Полікарпівно!

Повідомляємо, що Житомирська дирекція при наданні послуг керується діючими нормативними документами, наказами, розпорядженнями УДППЗ «Укрпошта». Так послуга з доставки рекламної та/або – інформаційної продукції надається відповідно до п. 30 Реєстру послуг УДППЗ «Укрпошта», що затверджений наказом УДППЗ «Укрпошта» від 26.12.2012 р . №1029 та Тарифів на інші послуги поштового зв’язку, затверджених наказом УДППЗ «Укрпошта» від 05.12.2013 р. №900.
Послуга з доставки рекламно-інформаційних матеріалів надається виключно за умови укладання договорів та попередньої оплати за виконання роботи. Крім того, з боку керівництва Житомирської дирекції встановлено щоденний жорсткий контроль за виконанням умов договорів по доставці рекламно-інформаційного матеріалу. Контрагенти за договорами (замовники) зі своєї сторони встановлюють контроль за виконанням умов укладених договорів Житомирською дирекцією, а саме проводять вибіркові перевірки доставки, а також опитування населення.
У зв’язку з постійним зменшенням обсягів поштових відправлень, виплат пенсій та допомог, періодичних видань Житомирська дирекція постійно шукає додаткові джерела наповнення доходів, щоб забезпечити виконання доведених планових завдань та утримання чисельності працюючих. Для цього дирекцією було направлено комерційні пропозиції політичним партіям, що знаходяться на території Житомирської області. Варто сказати, що дирекція не надає пріоритетів будь-якій партії, а готова надавати послуги всім, хто звертається. Для листонош послуга з доставки рекламно-інформаційних матеріалів, як і рахунків за послуги електрозв’язку, спожиту електроенергію, тощо є шляхом до зростання навантаження за рахунок збільшених обсягів робіт, а відповідно і заробітної плати. Про це керівництво дирекції неодноразово надавало роз’яснення працівникам відділень поштового зв’язку. Тому нам дуже прикро, що в нашому колективі є працівник, який до цього часу не розуміє вищевикладеного, та ще й побоявся назвати своє прізвище. Прочитавши звернення аноніма під ім’ям «гертруда полікарповна», ми терміново зібрали нараду з начальниками відділень поштового зв’язку м. Житомира, щоб ще раз надати роз’яснення з питань, піднятих в ньому.
В зв’язку з невиконанням дирекцією плану доходів, необхідністю збалансування доходної та витратної частини, премія працівникам дирекції, в тому числі керівництву, в поточному році взагалі не виплачувалась.
Крім пошуків доходів, дирекція працює над зменшенням витрат. Одним із шляхів зменшення витрат, є економне витрачання газу на опалення приміщень. В зв’язку з тим, що приміщення дирекції опалюється автономно і потребує значних коштів на оплату газу, Програмою технічного розвитку УДППЗ «Укрпошта» з метою забезпечення енергоефективності було передбачено виділення інвестицій на заміну вікон.
Що стосується приміщень відділень зв’язку, то дирекція по мірі можливості проводить роботи по їх утепленню та проведенню ремонтів. Слід зазначити, що в орендованих приміщеннях дирекція згідно чинного законодавства, не може проводити капітальні ремонти, в т. ч. і замінювати вікна. А збереження тепла в виробничих приміщеннях в великій мірі залежить від самих працівників, що там працюють (оклеювання вікон, закриття дверей тощо).
Звертаюсь до всіх працівників Житомирської дирекції. Якщо у Вас виникають різного роду питання – звертайтесь відкрито, не прикриваючись анонімними іменами до керівництва дирекції та отримуйте необхідні роз’яснення.


В. о. директора Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Н.М. Лукашук
лаки (Украина, Николаев) 22 октября, 2014 год Вы не ответили, почему почтальоны разносят рекламу бесплатно, а директора кладут за эту работу деньги себе в карман?
Гость (Украина, Житомир) 24 октября, 2014 год А с чего Вы решили что директора кладут деньги себе в карман? Неужели со слов Гертруды Поликарповны? Как по мне в.о. директора Житомирской дирекции все нормально объяснила. Вы просто не внимательно читали.Укрпошта (Укрпочта)

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від...
,

Почта

0965892432

Рейтинг: 5
2 отзыва
Деливери

Рейтинг: 3.1
2224 отзыва
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.1
2578 отзывов
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 3.1
9369 отзывов
АэроСвит

Рейтинг: 2.9
64 отзыва
"Укрпочта" Донецк

Рейтинг: 2.6
105 отзывов
Укрзализныця

Рейтинг: 1.3
202 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться