Допоможіть установити справедливість.

Укрпошта (Укрпочта) - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 387

Жителі с. Обіточне 11 марта, 2014 год Шановне керівництво Укрпошти! Ми не знаємо кому адресувати цей лист і чи зможе хто відповісти на наше прохання, крик душі про допомогу.
В с. Обіточне, р-н Чернігівського, обл. Запорізької є відділення Укрпошти, у складі якого три працівники - начальник та два листоноші, які працюють разом вже більш 10 років...А тепер повинні звільнятися, у зв'язку з розміром їх заробітної плати(усього 600 гривень). Але, на жаль, це не єдина причина звільнення працівників: на період відпустки керівництво не дозволяє брати підмінну, мовляв колеги повинні самотужки все робити....А чи можливо долати відстань селища, у розмірі, 25 км., при цьому доставляючи не тільки газети, а і обслуговувати пенсіонерів, і все це за мізерну оплату!?
Шановне керівництво, хотілось би знати, чому так не цінять тяжкий та небезпечний труд поштових працівників? Чи можливо Ви хочете закрити наше відділення і зробити його передвижним???

Ответы на вопрос

Укрпошта (Укрпочта)