Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Допоможіть установити справедливість.

Укрпошта (Укрпочта) - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 502

Жителі с. Обіточне 11 марта, 2014 год Шановне керівництво Укрпошти! Ми не знаємо кому адресувати цей лист і чи зможе хто відповісти на наше прохання, крик душі про допомогу.
В с. Обіточне, р-н Чернігівського, обл. Запорізької є відділення Укрпошти, у складі якого три працівники - начальник та два листоноші, які працюють разом вже більш 10 років...А тепер повинні звільнятися, у зв'язку з розміром їх заробітної плати(усього 600 гривень). Але, на жаль, це не єдина причина звільнення працівників: на період відпустки керівництво не дозволяє брати підмінну, мовляв колеги повинні самотужки все робити....А чи можливо долати відстань селища, у розмірі, 25 км., при цьому доставляючи не тільки газети, а і обслуговувати пенсіонерів, і все це за мізерну оплату!?
Шановне керівництво, хотілось би знати, чому так не цінять тяжкий та небезпечний труд поштових працівників? Чи можливо Ви хочете закрити наше відділення і зробити його передвижним???
Ответы на вопрос

Укрпошта (Укрпочта)

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» (УДППЗ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України, є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від...
,

Почта

0965892432

Рейтинг: 5
2 отзыва
Ин-Тайм

Рейтинг: 3.4
2689 отзывов
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 3.4
9516 отзывов
Деливери

Рейтинг: 3.1
2241 отзыв
АэроСвит

Рейтинг: 2.9
64 отзыва
"Укрпочта" Донецк

Рейтинг: 2.6
105 отзывов
Укрзализныця

Рейтинг: 1.4
222 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться