ТЮСО отзывы

ОТЛИЧНО!!!!

Оля (Украина, Київ) вторник, 25 апреля Подруга заказывала себе здесь изумительное колечко. Мне очень понравилось, и качество, и цена порадовала, поэтому решила и себе что-то прикупить. Выбрала ожирелье. Смотрится отлично, идеально подчёркивает каждый выбранный стиль, придаёт образу женственность и неповторимость. Спасибо команде ТЮСО за внимание к мелочам, а также за отзывчивость и желание усовершенствоваться. 0 согласны, 0 не согласны

Моя радість !

Вікторія (Украина, Київ) вторник, 25 апреля Знайомі надають перевагу золоту, сріблу, а я – натуральному камінню, тому що воно різної форми, різного кольору і, звичайно, таке неповторне. Довго не змогла знайти цільний комплект з сережок, намиста, браслета та/або колечка, який би відповідав усім моїм вимогам. Нарешті знайшла. Вчора прийшов уже другий набір, замовлений мною у ТЮСО. Радості нема меж, щоразу ця краса піднімає мені настрій.
Достоинства:
  1. Вигляд, широкий вибір ! Доступна...
Недостатки:
  1. Не знайшла

Стриманність

Гость (Украина, Київ) вторник, 25 апреля Нещодавно замовляла чоловікові годинник з чоловічої колекції ТЮСО. Дуже сподобався як мені, так і йому. Носить щодня. Годинник ідеально доповнює будь-який обраний стиль. Тепер знаю, де замовляти йому наступний подарунок ;) 0 согласны, 0 не согласны

Оперативна доставка

Гость (Украина, Київ) понедельник, 24 апреля Боялася, що з доставкою будуть проблеми, тому подарунок на День матері замовила завчасно. На щастя чи на зло, проблем не виникло, товар прийшов вчасно. Виглядає чудово. Як носиться, ще не знаю. 0 согласны, 0 не согласны

ТЮСО-помічник

Христина воскресенье, 23 апреля Швидка доставка, асортимент товару дійсно вражає, якість не підвела. Тепер точно не помилюся з вибором подарунка :) 0 согласны, 0 не согласны

Задоволена на всі 100%

Гость (Украина, Київ) воскресенье, 23 апреля Просто шикарні набори ! На всі випадки життя та на будь-який смак. Дуже вдячна за увагу до покупців. 0 согласны, 0 не согласны

Хорошо

Светлана (Украина, Київ) суббота, 22 апреля Заказывала набор серьги + кольцо. Камушки восхитительно сверкают на свете. Носится неплохо. Осталась довольной. 0 согласны, 0 не согласны

ДЯКУЮ

Гость (Украина, Київ) пятница, 21 апреля Завжди вражало, як люди душу вкладають у свою професію. ТЮСО, це про вас. Велике дякую за чудовий сервіс, консультацію та хороший товар. 0 согласны, 0 не согласны

замовлю ще

Юля (Украина, Українка) четверг, 20 апреля Замовляла мамі на День Ангела браслет, бо декілька місяців назад з такого ж набору купувала їй сережки. Все має дивовижний вигляд. Думала, браслет швидко затреться, але поки що все носиться на відмінно. 0 согласны, 0 не согласны

Кращі

Гость (Украина, Київ) среда, 19 апреля Для мене на даний момент накращі у своїй справі. Усе на вищому рівні 0 согласны, 0 не согласны

Подарунок близьким? Вам сюди !

Гость (Украина, Українка) среда, 19 апреля ТЮСО - безпрограшний спосіб порадувати близьку людину, якщо потрібно вибрати подарунок, але нема часу ходити по магазинах. Тішить широкий вибір товару, що дає змогу задовільнити вимоги найвибагливіших. 0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую

Гость вторник, 18 апреля Достойна альтернатива дорогим прикрасам
Достоинства:
  1. Ціна, доставка, якість

все чудово

Олена (Украина, Київ) вторник, 18 апреля Вибирали донечці подарунок на день народження. Попросила прикраси. Щось дорожче було дещо страшно купувати..дитина ще. Замовили підвіску та кулон тюсо. Рада, бо отримала бажаний подарунок, і ми не хвилюємося. Навіть якщо й загубить, то не біда, ціна досить невисока - купимо нове. Якість влаштувала. 0 согласны, 0 не согласны

Постоянная клиентка

Ирина В. (Украина, Київ) воскресенье, 16 апреля Заказываю не первый раз. Подкупает, наверное, большой выбор и невысокая стоимость, что позволяет каждый день носить разные украшения, чем радовать себя и окружающих новыми образами. 0 согласны, 0 не согласны

Хороша якість

Гость суббота, 15 апреля Замовляла давно, майже два місяці тому, і весь цей час, якщо не щодня, то через день ношу придбаний браслет ТЮСО. За стільки часу, якщо бути дуже прискіпливою, він дещо відрізняється від щойно купленого. Звичайно, носиться не так, як золото, але на те вона й біжутерія. Проте при правильному користуванні проблем не виникає. 0 согласны, 0 не согласны

Супер

Гость пятница, 14 апреля Все влаштувало, все супер. Асортимент на будь-який смак. 0 согласны, 0 не согласны

Молодці !

Анна (Украина, Одеса) пятница, 14 апреля Це вперше замовляли прикраси, а не купували в магазині, оскільки завжди був страх розчарування, що реальна річ не відповідатиме рекламі чи просто не підійде. ТЮСО молодці, не розчарували якістю.
Достоинства:
  1. Якість, широкий вибір товару, привітність...
Недостатки:
  1. Хотілося б, щоб доставили трохи...

советую

Гость (Украина, Київ) четверг, 13 апреля Покупал жене. Остался совершенно доволен покупкою. Совсем недорого, что также немаловажно. 0 согласны, 0 не согласны

Велике дякую!

Гость (Украина, Київ) четверг, 13 апреля Замовляла сережки подрузі на день народження. Довго чекати доставки не довелося, що дуже порадувала. Загалом товар у хорошій якості. Задоволена іменинниця. Тепер думаю і собі щось замовити.
Достоинства:
  1. Привітний персонал, якість, швидкість доставки

ТЮСО -это шарлатаны

Kfhbcf (Украина, Київ) понедельник, 10 апреля хамство..отсутствие пунктуальности и низкое качество
Достоинства:
Недостатки:
  1. одни минусы

ТЮСО

«ТЮСО» – это украинский бренд с неограниченным выбором ювелирных украшений из серебра, натуральных камней и кристаллов Swarovski, элитной бижутерии и изделий ручной работы. Ювелиры ТЮСО используют только натуральные материалы высшего...

Ювелирные изделия

Art Vivace jewelry