Підвищення заробітно плати військовослужбовцям Державній спеціальній службі транспорту

Турчинов Александр Валентинович - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 60

Олена 25 июля, 2016 год Доброго дня Олександре Валентиновичу! Мене звуть Олена Ковальчук. В мене таке питання до Вас. Чому в Державній спеціальній службі транспорту військовослужбовцям не підвищили заробітну плату? Як мені відомо, що Ви один не підписали документ на підвищення заробітної плати для цієї служби. Чому Ви це зробили? Це, що невійськові, або нелюди. Навіщо тоді з цієї служби відправляють хлопців в зону АТО. Ви, що з свого кармана платите військовим. Зробіть будь ласка, щоб ці хлобці були як інші військовослужбовці. В їх є сім"ї, діти яких треба кормити, обувати, одягати. Коли Ви підпишите документ про підвищення заробіної плати військовослужбовцям Державній спеціальній службі транспорту. Якщо небуде підписано то хлопці зберуться й приїдуть до Вас, тому, що стало відомо, що Ви непидписуєте. Дайте справедливу відповідь. Відповідь відправте на електронну адресу: olzakov@gmail.com. Дякую

Ответы на вопрос

Турчинов Александр Валентинович

Турчинов Александр Валентинович – политик и государственный деятель, председатель Верховной Рады Украины, и.о. Президента Украины (с 23 февраля 2014 года).
Родился в Днепропетровске, там же получил высшее образование в Днепропетровском металлургическом...

Политические деятели

Негрич Николай Михайлович