жахливо - Отзыв о ttt.ua

http://www.otzyvua.net/tttua От Гость, опубликован понедельник, 28 ноября

Гость понедельник, 28 ноября Єдиний магазин, що продав непрацюючий телефон і відмовляється повертати кошти. Нікому не рекомендую.Позор... Замовили доньці на подарунок телефон через інтернет-магазин.Самовивозом забрали на Лаврухіна 4.Продавець відкрила, показала цілісність і комплектацію. Подарувавши вдома доньці не змогли увімкнути. Лише світився логотип. Вирішили через пару годин повернути або обміняти.І тут розпочався жах. Вони звинуватили нас , що ми зламали. Хоч самі ввімкнути не змогли. На прохання повернути кошти, адже в дитини свято і це не є проблемою купити в іншому магазині омріяний телефон ( в них таких не було). Повідомили, що потрібно паспорт і віддадуть на дагностику-приблизно 2 тижні чекати.Завтра будемо ще телефонувати. Але свято зіпсовано. 1 согласны, 0 не согласны

ttt.ua

ttt.ua - интернет-магазин, один из лидеров рынка мобильных телефонов, официальный дистрибьютор мировых производителей мобилок. Как заявляет сама компания ТТТ на своем сайте, один из принципов их работы: "Клиент всегда прав".
ttt...

Интернет-магазин Оpen-Sport