ТСН отзывы

Отзывы зрителей

Рейтинг: 2.5 из 5 (457 отзывов), просмотров: 11773

кирилл (Россия, Зарайск) 13 часов 35 мин назад отлично 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) воскресенье, 31 августа Два дурня курку не можуть поділити))))))))))) 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) воскресенье, 31 августа По-перше, рекомендую звертатися до мене на "Ви", бо я старша і мудріша. А по-друге, якщо ти так кохаєш свого путлера, то їдь до нього в Москву до Кремля. Гадаю, він тебе зустріне з теплом і дбайливістю і можливо він персонально для тебе видасть наказ оформити тобі москальський паспорт, таким чином дякуючи за рвання кігтями за нього. 0 согласны, 0 не согласны
Автор (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Ти себе видав тролль! Путіна може називати Путлерем тільки нікчемний тролль. Я справжній львів'янин. Коли Львів був Польщею, то мій дід був польским офіцером, а в моєї бабці брат був професором медицини якого фізично убили клаті бандерівці. А ви потомки фашистів заплатите за все. Росія і Україна ніколи не були ворогами, і ще тисячу років не будуть ворогами. Де б...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) воскресенье, 31 августа Щось я дуже сумніваюсь, що ти Львів'янин. Може ти зараз і проживаеш у Львові, але судячи з твого російського акценту і використання російських слів у твоїх постах, ти напевно ніякий не Львів'янин, а звичайнісінький троль-провокатор, ціль якого дестабілізувати ситуацію в країні по прихоті путлера. 0 согласны, 0 не согласны
Автор (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Хтоб казав ? Не забувай, що я ненависник педиків. А якщо ти служишь Ляшку, то я тобі не заздрю. І хватить писати під ніком. Бо твоє справжнє імя ніщо. Ти не вартуєшь навіть моєї уваги. 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) воскресенье, 31 августа Це у кого я нік вкрала? Га???????? Можна докладніше?
Друге питання: де знаходиться ця Троещина і що це взагалі таке?
Авторе, телепню, ти автор чого - провокацій і різноманітного флуду?
А взагалі, ти хоча б знаеш, що таке РАСИЗМ, що його сюди тулиш? Не знаеш, так почитай значення цього слова телепню і ти зрозумієш, що воно ні яким боком до цих подій ніяк...  Читать отзыв
Автор (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Ось ти себе видав тролль. 0 согласны, 0 не согласны
Ганьба Росіі (Украина, Киев) воскресенье, 31 августа Путлерівська Карликова Тварюка це Диявол нашої землі !
Подивіться як він перетворив росіян на рабів ,забрав у них іжу,інтернет,свободу.
Вони хоронять своіх дітей після братоубивчоі війни и славять його !
Оце дурні ! А ми ще колись називали Росію старшим братом !
Ганьба !
Автору (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Уважаемый Автор! Не обращайте внимания на тролля с Троещины под ником Пенсионерка зі Львова. Когда был Евромайдан-это был мой ник под которым я призывала к благоразумию и предупреждала об катастрофе на Украине. Этот тролль под моим ником стал писать чушь, и гадить в со-сетях. Это трусливое ничтожества даже не то, чтобы пойти на войну, оно даже боится выходить под собственным...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны
Автор (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Хто по справжньому безгрішний, то хай перший кине у мене камінь, а ти тролль за свої гріхи будеш горіти у ПЕКЛІ. Хоч війна не загорами, але я впевнений, що ти пенсіонерко загинеш раніше за мене, тому що я не расист. 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) воскресенье, 31 августа Я людина інтелігентна, але читаючи пости цього путлерівського педрила, не можу стриматись від не цензурщини. Це ще одина продажна шкура, яка, сподіваюсь буде виявлена і покарана по заслузі. 0 согласны, 0 не согласны
Автор (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Це ви за гроші зрадили країну і нападаєте на мирних жителів. Скільки тобі платять за троллінг Іудо ? 0 согласны, 0 не согласны
Автор (Украина, Львов) воскресенье, 31 августа Не даремно кажуть, що "Не існує поганої нації, а погані є люди". І пенсіонерка зі Львова не забувай, що Львів належав Польщі до 1939-року якщо ти історію знаєш, а вашої України. Так, що це ти не ганьби Львів, якщо ти дійсно зі Львова. 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) суббота, 30 августа Слухай ти, сепаратисте довбаний, не ганьби наше культурне місто Львів! Якщо ти так любиш Путлера, тоді стули свою зрадницьку пельку і забирайся з країни до свого антихриста. Ти не гідний бути українцем! 0 согласны, 0 не согласны
Автор (Украина, Львов) суббота, 30 августа Та ти свій писок закрий бандерівська курва. Краще з Росією співпрацювати ніж з Гейропою. Ти просто дурна і зла націоналістка. Та якби не було цього проклятого Євромайдану то можливо не було б цієї війни і крові, а ти курва й чеши язиком. А Яценюк як став прем'єром якщо його нарід не вибирав ? Так, що Baciare il mio culo! 0 согласны, 0 не согласны
Пенсіонерка зі Львова (Украина) суббота, 30 августа Довбень, ти зомбі, або зовсім дурний. Якби тоді не було майдану, то клан зека януковича досі б правив країною і вже в наступному році він би здав країну Путіну! 0 согласны, 0 не согласны
Киеву от Львова (Украина, Львов) суббота, 30 августа Вместо того, чтобы протирать штаны у компа и троллить лучше сам вначале покажи пример и сам иди добровольцем. Что бздишь ?
Я так и думал, что ты ТРУС!
Автор (Украина, Львов) суббота, 30 августа Чому не призивають до війська киян ? 0 согласны, 0 не согласны
АВТОР (Украина, Львов) суббота, 30 августа Що ти триндиш? Віктор Янукович не давав наказ убивати активістів Євромайдану. Хоча якби вони не пішли то залишилися вони б живі.
Землі західної України та східної України уже давно продані європейським інвесторам під сланцевий газ. Для того їм потрібно знищити і східну, і західну Україну.
Ось чому примусово забирають чоловіків з західної України на пушечне м'ясо, щоб убивали схід. Чому не призивають...  Читать отзыв

ТСН

ТСН (Телевизионная служба новостей) - это ежедневная программа на канале 1+1. По будням выходит 8 выпусков, в зависимости от дня недели, в субботу и воскресенье - по одному. Основным выпуском...