Не треба дурити замовників - Отзыв о Цифровичок

http://www.otzyvua.net/tsifrovichok Львов, ул. Наливайка, 16
От Андрій Тимчук24544http://www.otzyvua.net/user/24544, опубликован 30 мая, 2016 год

Андрій Тимчук 30 мая, 2016 год Дуже цікавий і повчальний досвід від звертання в сервісний центр “Цифровичок” у Львові по вул. Наливайка, 16.

17 травня 2016 року здав у ремонт відеокамеру “Самсунг HMX-H204”, випущену в 2010р.. Прийняла притрій п.Олександра. Тиждень пройшов - жодних сигналів у відповідь. Після моїх двох телефонних дзвінків відзвонили і повідомили, що ремонт виконати не можуть, змінні частини не випускаються, приходіть і забирвйте невідремонтований пристрій. 25-го травня приходжу, забираю… Та ж п.Олександра каже заплатити 60 грн. за діагностику. Я заперечую і нагадую її ж слова при прийомці - “за діагностику оплата береться, якщо замовник відмовляється від проведення ремонту”. А в моєму випадку не я ж відмовляюся, а сервісний центр не може виконати моє замовлення. Підходить ще одна жінка, старший менеджер, певно, і починають вдвох мене переконувати, що я мушу заплатити за виконану роботу. Тоді я прошу надати мені результати цієї роботи - акт діагностики. в якому мав би бути перелік виконаних робіт, встановлена причина поломки, приведено список змінних частин, що треба замінити, та робіт, які необхідно провести при ремонті. Відповідають, що акт за 10хв. підготують. Чекаю. На 9-ій хвилині повідомляють, що майстер дуже зайнятий, і не встигає приготувати акт, тому оплату з мене вже не вимагають. Ніби й кінець історії.

Але мене далі “терзають смутні сумніви” - чому ж все-таки після тижневої діагностики не можна написати кілька конкретних речень. Невже, починаю припускати, майстер просто не знайшов причини? Чи взагалі не мав не мій пристрій часу, а плата за діагностику в будь-якому випадку буде нарахована. Чи просто побоявся підписатися?

Тому в цей же день - 25 травня віддаю відеокамеру в інший сервісний центр “Самсунг” - “Маркет-Львів”, на вул. Коновальця, 105. Через 2 дні телефонують - “ремонт виконано, забирайте”. 27 травня приходжу, все працює. Оплачую рахунок за ремонт - 360грн., отримую гарантію на 3 місяці. Всі задоволенІ. Завіса.

От така історія. Думаю, що й іншим замовникам варто буде знати про мій досвід із “специфічним” обслуговуванням в “Цифровичку” і приємну несподіванку в “Маркет-Львів”.

Та й керівництву “Цифровичка” варто б, напевно, звернути увагу на фаховість майстрів. А головне - на відношення до клієнтів… Просто не треба нас дурити, тоді люди самі до вас потягнуться…

Oleg (Украина, Київ) 30 мая, 2016 год Недовго йому залишилось працювати.- тому магазину*Цифровичку*.

Цифровичок

«Цифровичок»- это специализированный магазин цифровой фототехники.

У нас представлен широкий ассортимент качественной, профессиональной цифровой техники: фотоаппараты, видеокамеры, аксессуары для них, студийное оборудование, ноутбуки, фотопринтери и тому подобное.

Пожалуйте к нам и вы...

Львов, ул. Наливайка, 16
Телефон: (032) 242-25-72, (063) 158-87-51

Цифровая техника

Интернет магазин "Sale Mobi"

Mobil Express

Хiaomi.ua