ЖАХ - Отзыв о Центр лабораторной диагностики "Днепролаб"

http://www.otzyvua.net/tsentr-laboratornoy-diagnostiki-dneprolab От Анна, опубликован 16 ноября, 2015 год

Анна 16 ноября, 2015 год Я вимушена була звернутися до Дніпролаб, оскльки мій лікар-гастроентеролог наполіг негайно здати аналізи на паразити і порекомендував мені Дніпролаб.
Я звикла довіряти лікарям і пішла, здала аналізи на 350 грн. (здавала на хелікобактер та на простійші паразити). В вечері аналізи були готові і я виявила, що відповідно до цих аналізів, я повністю здорова. Але це не як не вплинуло на мій загальний стан. Мені і далі було погано, тому я вирішила здати аналізи в іншій лабораторії. В дитячій полікліниці і уявіть собі моє здивування коли вони знайшли в мене ЦИСТИ ЛЯМБЛІЙ. Аналізи я здавала з інтервалом у 2 дні. навряд чи за такий короткий період вони могли у мене з*явится. Тепер робимо висновки: я збідніла на 350 грн., мене було введено в оману і я потратила свій дорогоцінний час вирішуючи що ж зі мною насправді відбувається.
МУШУ ВИЗНАТИ, ДНІПРОЛАБ ПІДГОТОВАНІ ДО ПОДІБНИХ СИТУАЦІЙ. ВИДАЮЧИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ, ВОНИ ЇХ НЕ ПІДПИСУЮТЬ. СТОЇТЬ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС ЛАБОРАНТА (ЯКИЙ НАВРЯД ЧИ МАЄ ЮРИДИЧНУ СИЛУ, ЯКЩО ВИ ЗАХОЧЕТЕ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА В СУДІ), А НА КВИТАНЦІЇ ПРО ОПЛАТУ ПРЕДСТАВНИК ДНІПРОЛАБ ВЗАГАЛІ НЕ ПОСТАВИЛА СВІЙ ПІДПИС І ПЕЧАТКУ, ЯК ЦЕ НЕОБХІДНО РОБИТИ. НА МОЮ ВИМОГУ ПОСТАВИТИ ПІДПИС, ВОНА СКАЗАЛА, ЩО ВОНИ НІКОЛИ НЕ РОЗПИСУЮТЬСЯ... РОБІТЬ ВИСНОВКИ!

Центр лабораторной диагностики "Днепролаб"

Центр лабораторной диагностики "Днепролаб" - предлагает своим клиентам качественные лабораторные исследования в кратчайшие сроки и по доступным ценам.

Лаборатории

Брайт-Био