Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

ЖАХ - Отзыв о Центр лабораторной диагностики "Днепролаб"


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1522

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 56

http://www.otzyvua.net/tsentr-laboratornoy-diagnostiki-dneprolab От Анна, опубликован 16 ноября, 2015 годНаписать отзыв
Анна 16 ноября, 2015 год Я вимушена була звернутися до Дніпролаб, оскльки мій лікар-гастроентеролог наполіг негайно здати аналізи на паразити і порекомендував мені Дніпролаб.
Я звикла довіряти лікарям і пішла, здала аналізи на 350 грн. (здавала на хелікобактер та на простійші паразити). В вечері аналізи були готові і я виявила, що відповідно до цих аналізів, я повністю здорова. Але це не як не вплинуло на мій загальний стан. Мені і далі було погано, тому я вирішила здати аналізи в іншій лабораторії. В дитячій полікліниці і уявіть собі моє здивування коли вони знайшли в мене ЦИСТИ ЛЯМБЛІЙ. Аналізи я здавала з інтервалом у 2 дні. навряд чи за такий короткий період вони могли у мене з*явится. Тепер робимо висновки: я збідніла на 350 грн., мене було введено в оману і я потратила свій дорогоцінний час вирішуючи що ж зі мною насправді відбувається.
МУШУ ВИЗНАТИ, ДНІПРОЛАБ ПІДГОТОВАНІ ДО ПОДІБНИХ СИТУАЦІЙ. ВИДАЮЧИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ, ВОНИ ЇХ НЕ ПІДПИСУЮТЬ. СТОЇТЬ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС ЛАБОРАНТА (ЯКИЙ НАВРЯД ЧИ МАЄ ЮРИДИЧНУ СИЛУ, ЯКЩО ВИ ЗАХОЧЕТЕ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА В СУДІ), А НА КВИТАНЦІЇ ПРО ОПЛАТУ ПРЕДСТАВНИК ДНІПРОЛАБ ВЗАГАЛІ НЕ ПОСТАВИЛА СВІЙ ПІДПИС І ПЕЧАТКУ, ЯК ЦЕ НЕОБХІДНО РОБИТИ. НА МОЮ ВИМОГУ ПОСТАВИТИ ПІДПИС, ВОНА СКАЗАЛА, ЩО ВОНИ НІКОЛИ НЕ РОЗПИСУЮТЬСЯ... РОБІТЬ ВИСНОВКИ!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Центр лабораторной диагностики "Днепролаб"

"Медицинская лаборатория Днепролаб предлагает широкий спектр лабораторно-диагностических услуг включающий в себя гематологические, общеклинические, биохимические, гормональные, иммунологические, аллергологические типы исследований по доступным ценам в максимально короткие сроки.  Сотрудниками лаборатории являются высококвалифицированные...

Адреса и контакты

Лаборатории

Брайт-Био

Рейтинг: 5
2 отзыва
Клиника Аксиведа

Рейтинг: 5
2 отзыва
Клиника Меднайс

Рейтинг: 5
5 отзывов
Клиника ABS Medical

Рейтинг: 5
3 отзыва
Клиника Экобинф в Сумах

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться