Дуже задоволена лікарем та клінікою! - Отзыв об Эл.Эн.Клиника Лазерных Технологий

http://www.otzyvua.net/tsentr-elen-evropeyskie-lazernye-tehnologii От Roksolana28154http://www.otzyvua.net/user/28154, опубликован 22 сентября, 2016 год

Roksolana 22 сентября, 2016 год Я дуже давно хотіла щось зробити зі своїм носом... Він мені ніколи не подобався. Коли приїздила до подруги в Київ, вона мені порадила відвідати клініку Romital. Звісно, я прислухалась до подруги, пішла на безкоштовну консультацію в цю клініку до лікаря Андрія Петаха. Від клініки у меня залишились приємні спогади: дуже тактовні і ввічливі працівники, новітнє обладнання. Також мені сподобалась помірна цінова політика. Щодо операції: мені зробили ринопластику, я швидко відновилась. Зараз себе почуваю добре. Мій ніс тепер мене повністю влаштовує! Дуже рада, що зробила цю операцію! 0 согласны, 0 не согласны

Эл.Эн.Клиника Лазерных Технологий

Клиника лазерных технологий Эл.Эн. предоставляет полный спектр медицинских услуг. Мы предлагаем любые виды лечения в сфере лазерного омоложения, эстетической и пластической хирургии, дерматологии, косметологии, удаления волос, лечения рубцов, устранения пигментных...

Медицинские центры

Медицинский центр Анадолу