Про компанію "ТОВ Екта-Сервіс" - Отзыв о ТОВ Екта Сервіс

http://www.otzyvua.net/tov-ekta-servis Киев, ул. Деловая, 5
От Олександр30870http://www.otzyvua.net/user/30870, опубликован воскресенье, 27 ноября

Олександр воскресенье, 27 ноября Доброго дня усім. Я працюю юристом понад 30 років. За цей час бачив таку кількість «розводів», що нікому із Вас більш стільки й не снилось. Ви запитаєте: а при чому тут це?..
З радістю відповім. Я не захищаю і не хвалю нікого, тобто того, хто надає послугу чи продає товар. Це їхня така робота продавців і нема тут що хвалити або лаяти. Є вибір: за свої гроші - купувати або ж не купувати…
Так сталося, що ми з Вами усі є споживачами товарів та послуг і хочемо, щоб у 21-му столітті, коли є з чого вибирати, нам все було надано вчасно, причому у повному обсязі й якісно.
Нічого дивного тут немає, адже як кажуть люди на вулиці: «клієнт завжди правий!!!».
І тут хочеться поаплодувати клієнтові розумному і розсудливому, який знає, що сам хоче. Саме такий класний клієнт і сам собі може поаплодувати, бо знає, за що! А без «лоха» и жизнь плоха». Це прислів’я актуальне й донині…
Я, так само як і багато інших, також являюсь клієнтом компанії «Екта-Сервіс».
Більш ніж 3 роки тому в магазині «АЛЛО» придбав свій перший смартфон + послугу «Екстра заміна» від компанії «Екта-сервіс». Через рік захотів того залізяку обміняти на новий тому, що він мене, скажім так, вже повністю не задовольняв або ж – просто набриднув.
Відразу насмілюсь замітити, що якщо й немає видимих невідповідностей у товарі, який Ви придбали і користуєтесь, то ці невідповідності або недоліки можна знайти або ж придумати, тим паче у процесі користування ним.
Що стосується смартфонів й інших гаджетів, то це: батарея не так довго, як у нового або ж як раніше тримає, щось не включається, не виключається вчасно, не завантажується, перезавантажується й вимикається або ж навпаки вмикається, вимикається самостійно, хрипить динамік, я нікого не чую, мене не чують, чорний екран, смуги по дисплею, некоректна робота сенсора, Вайфай, мережа, камера, фото, биті пікселі і т.д. і т.п. Перевірити усе те занадто складно. Є одна вимога: щоб не розтовчений був і не втоплений… Все рівно перевірять і виявлять…
Так, ось, продовжу. Зробив точнісінько так, як треба і через тиждень - у мене, браво (!!!), новий, трохи дорожчий гаджет, за який я доплатив, а 10% від його ціни знову віддав компанії «Екта-сервіс» за відповідний сертифікат. Тобто, я знову купив таку собі, - своєрідну «страховку».
А з особистого досвіду знаю, що таке явище, як страховка сьогодні й саме зараз, коли про неї йде мова, нікому не потрібна. А тому, про її придбання ніхто серйозно заздалегідь не задумується. У більшості випадків люди на вулиці не знають, що ж воно оце таке, та страховка і з чим її, як кажуть, їдять.
Саме з того ж свого досвіду знаю, що страховка потрібна усім без винятку, тобто на 100%, у кого вже, на жаль, стався страховий випадок.
А, як юрист, завіряю, що страховик Вам заднім числом страховку ніколи не продасть. Бо то вже буде шахрайство. І йому це вже нащо?
Сьогодні у мене вже аж 4 місяці новий смартфон, за рахунком - 3-й і такий, що мене поки-що задовольняє, бо кращий від попередніх.
І уявляєте, я добровільно кожного разу купую «страховку» від «Екта-сервіс», бо добре усвідомлюю, чому це роблю. Бо мені це, виявляється, а не сусіду, треба!!!
Моя дружина з цього приводу жартує і каже, що років за 10 я й до «Айфона» дійду…
Дехто може мене звинуватити у тому, що я пишу на замовлення.
Тому, хто подумає саме так, я заздалегідь відповім, що він на це має повнісіньке право, воно у нього є невід’ємною частиною його конституційних прав і свобод. І переконувати у зворотному я нікого не буду, оскільки, як казав раніше: «Клієнт завжди правий!!!».
Але ж знову я не про це. А про те, що на цьому Інтернет ресурсі http://www.otzyvua.net я знайшов безліч відгуків негативних і позитивних про компанію «Екта-сервіс». І усі, хто написав їх на те має повнісіньке право. Тобто, той хто писав, таким чином висловив свою думку і своє відчуття. А я, як юрист, лише зміг дещо з прочитаного проаналізувати.
Усім Вам я хочу задати одне-однісіньке запитання: скільки буде коштувати мій смартфон, який я купив за 7000 грн. ну, скажім, так місяців через 4, 8, або ж 12?
Оскільки я так швидко відповіді не отримаю, думаю, що сам собі на це питання зможу відповісти. Так ось, через 4 місяці на радіоринку на «Караваєвих дачах» у Києві мені, якщо дуже повезе, дадуть 60-70% від вартості, 40-45% через 8 місяців і 25-30% через 12 місяців. Це якщо, нагадую, повезе!!!
А завдяки отій «страховці» - мій смартфон, як і вартував при покупці 7000 грн., кожного дня буде вартувати ті ж самі 7000 грн., а також і через тиждень, і через 2, 5, 7, 9 або ж 12 місяців.
Саме це є точно так, тому, що перевірено мною особисто вже ТРИЧІ!!!
Друга теза, яку я виявив, що при заводському браку річ можна відремонтувати по гарантії виробника. І при цьому дехто думає, що немає чого тут платити зайві кошти, ну скажімо тій же «Екта-сервіс».
Уявіть собі, що це дійсно так. Але ж за тиждень Вам ніхто не відремонтує Вашу залізяку і я не впевнений, що ж то буде за ремонт? Про «кота у мішку» чули, мабуть? Якщо ні, то це саме те.
Якщо на мене, то мені не зовсім і взагалі хочеться, щоб у моєму гаджеті хтось там колупався.
Мені краще, коли він буде у мене постійно новий. І, уявляєте, це мені позволяє зробити та сама «страховка».
Якщо ж до цього з розумом підійти…
Що тут скажеш? Але у мене є ще одне зауваження. Багато із тих, хто пише чудові й не дуже коментарі, не здогадуються, що вони самі, й ніхто інший, окрім них, винні у тому, яке «добро» вони купують.
Є попит і є – пропозиція. Це мабуть усі знають? І виробнику те, що вони зробили треба продати. Тут також вклалося? Є гарні виробники, а є такі, - самі які знаєте? Іще є такі собі, - середнячки?
Те саме можна сказати й про товар кожного виробника: і гарного і поганого і так собі…
Ми ж у 21-му столітті живемо чи ні?
То у 70-80 р.р. минулого, 20-го, все з під прилавка і черги… одні черги.
Так, що треба брати перевірене роками…й пеняти потім на себе…
А тепер хочеться почути відгуки…

ТОВ Екта Сервіс

Компания Экта Сервис занимается заменой оборудования (моб.тел., планшетов, болшой бытовой техники). Наши услуги продаются в сетях АЛЛО, Мобилочка, ЖЖУК, ЭПИЦЕНТР. Услуги: Экстра замена, Экстрим защита, Дополнительная гарантия, Экта Про.

Киев, ул. Деловая, 5
Телефон: 0-800-505-122