Класна компанія) - Отзыв о ТОВ Екта Сервіс

http://www.otzyvua.net/tov-ekta-servis Киев, ул. Деловая, 5
От Представник, опубликован суббота, 26 ноября

Представник суббота, 26 ноября Сам працюю в даній компанії на протязі року, представником в Епіцентрі. Я нічого поганого сказати про дану компанію не можу оскільки в мене присутні тільки позитивні враження, тому що сам особисто відправляв для діагностики досить велику кількість гаджетів, де опісля люди нормально без ніяких казусів отримували свої нові пристрої із задоволеними обличчями та придбаними новими Екстра Замінами поверталися додому) Всі свої домовленості перед своїми працівниками чи покупцями компанія виконує бездоганно, все виплачується вчасно і без проблем) але головне те що я сам придбав цю послугу до мультиварки, тому що з сервісними центрами я мав негативний досвід у же 2 рази, а з даною послугою я впевнений що при поломці даного пристрою я нормально зможу замінити собі її на нову)))
тому якщо не вірите що дана послуга працює чи це лохотрон придбайте її собі в мережах Епіцентр і побачите на скільки це був правильний вибір)

ТОВ Екта Сервіс

Компания Экта Сервис занимается заменой оборудования (моб.тел., планшетов, болшой бытовой техники). Наши услуги продаются в сетях АЛЛО, Мобилочка, ЖЖУК, ЭПИЦЕНТР. Услуги: Экстра замена, Экстрим защита, Дополнительная гарантия, Экта Про.

Киев, ул. Деловая, 5
Телефон: 0-800-505-122