жахливий сервіс - Отзыв о ТОВ Екта Сервіс

http://www.otzyvua.net/tov-ekta-servis Киев, ул. Деловая, 5
От Гость, опубликован 16 сентября, 2016 год

Гость 16 сентября, 2016 год Купив телефон з послугою екстразаміна. Телефон почав глучити, при підключенні WiFi став вимикатись та вмикатись сам по собі. Відправив на екстразаміну, отримав відмову, сказали, що скинули на заводські налаштування і все працює, хоча я сам скидав на заводські настройки і покращення не було. Відправив у друге - знову відмова, Екта сервіс придумали, що на корпусі мого телефона є механічні пошкодження, хоча телефон цілий. Відправив знову, написав скаргу на директора та зняв відео невідповідності по їх методиці але знову відмовили. Вердикт - на корпусі телефона механічні пошкодження. Нікому не раджу зв'язуватись з шахраями Екта Сервіс, гроші викинуті на вітер 0 согласны, 0 не согласны

Екта Сервіс (Украина, Київ) 7 октября, 2016 год Доброго дня!
У відповідь на Ваш відгук повідомляємо, що відповідно до п.1.1.3. Договору про надання послуг заміни обладнання №58-2013, здійснюється заміна обладнання, яке вийшло з ладу внаслідок причин, що підпадають під дію гарантії Виробника. Сервіс-провайдер звільняється від обов’язку здійснити заміну Обладнання за наявності механічних пошкоджень, експлуатації Обладнання з порушенням правил експлуатації або наявності ознак спроб самостійного ремонту та/або ремонту Обладнання третім особам, згоду на здійснення ремонту якими Сервіс-провайдер не надавав, також, Обладнання не замінюється, в разі, якого гарантія виробника на нього вже не поширюється за будь - якою з причин. Заміна обладнання не розповсюджується на витратні матеріали.
Запевняємо Вас про те, що діагностика всього обладнання проходить виключно спеціалістом по відповідній марці обладнання. Якщо Ви не згодні з рішенням – можете звернутись до нас ще раз для проведення повторної діагностики Вашого обладнання.
Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо послуг нашої компанії, будемо раді відповісти на них за телефоном 0 800 505 122.
З повагою, ТОВ «Екта Сервіс».

ТОВ Екта Сервіс

Компания Экта Сервис занимается заменой оборудования (моб.тел., планшетов, болшой бытовой техники). Наши услуги продаются в сетях АЛЛО, Мобилочка, ЖЖУК, ЭПИЦЕНТР. Услуги: Экстра замена, Экстрим защита, Дополнительная гарантия, Экта Про.

Киев, ул. Деловая, 5
Телефон: 0-800-505-122