ТОВ Екта Сервіс отзывы

Экта Сервис

Про компанію "ТОВ Екта-Сервіс"

Олександр воскресенье, 27 ноября Доброго дня усім. Я працюю юристом понад 30 років. За цей час бачив таку кількість «розводів», що нікому із Вас більш стільки й не снилось. Ви запитаєте: а при чому тут це?..
З радістю відповім. Я не захищаю і не хвалю нікого, тобто того, хто надає послугу чи продає товар. Це їхня така робота продавців і нема тут що хвалити або...  Читать отзыв

Класна компанія)

Представник суббота, 26 ноября Сам працюю в даній компанії на протязі року, представником в Епіцентрі. Я нічого поганого сказати про дану компанію не можу оскільки в мене присутні тільки позитивні враження, тому що сам особисто відправляв для діагностики досить велику кількість гаджетів, де опісля люди нормально без ніяких казусів отримували свої нові пристрої із задоволеними обличчями та придбаними новими Екстра Замінами поверталися додому) Всі...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

жахливий сервіс

Гость (Украина, Львів) 31 октября, 2016 год Купили телефон з екстразаміною. Через декілька місяців він почав глючити - перестав нормально сприймати сім-картку. Відправили в ТОВ Екта Сервіс- отримали відмову. Крім глюків з сімкою почалися проблеми з повідомленнями. Вони не відкривалися- на екрані світився лише значок. Відправили вдруге. Прийшла відмова. А тоді телефон зник. Чому на протязі місяця (29.09 отримав ТОВ Екта Сервіс 06.10 - відмова...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

жахливий сервіс

Гость (Украина, Харків) 16 сентября, 2016 год Купив телефон з послугою екстразаміна. Телефон почав глучити, при підключенні WiFi став вимикатись та вмикатись сам по собі. Відправив на екстразаміну, отримав відмову, сказали, що скинули на заводські налаштування і все працює, хоча я сам скидав на заводські настройки і покращення не було. Відправив у друге - знову відмова, Екта сервіс придумали, що на корпусі мого телефона є механічні пошкодження,...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Жека Днепр

Гость (Украина) 25 июня, 2016 год Привет!
Компании респект!!Два дня и у мена новый айфон.
Спасибо!

Все супер

Василь зі Львова 5 апреля, 2016 год Дорий День! Купував в АЛЛО нокия 220. Через пів року потух та не вмикнувся. Згадав, що підключав послугу заміни. Подумав що розвод, але вирішив відправити. Через три дні отримав смс з позитивним рішенням. В той же день пішов та купив новий телефон. Хлопі файно спрацювали. Раджу. Дякую Вам, що не обманули. 0 согласны, 0 не согласны

ТОВ Екта Сервіс

Компания Экта Сервис занимается заменой оборудования (моб.тел., планшетов, болшой бытовой техники). Наши услуги продаются в сетях АЛЛО, Мобилочка, ЖЖУК, ЭПИЦЕНТР. Услуги: Экстра замена, Экстрим защита, Дополнительная гарантия, Экта Про.

Киев, ул. Деловая, 5
Телефон: 0-800-505-122