Гіршого сервісу і якості товару навіть важко уявити - Отзыв о Тоскана

http://www.otzyvua.net/toskana От Гость, опубликован 24 мая, 2016 год

Гость 24 мая, 2016 год 14.05.2016 придбав шкіряну куртку в одному із магазинів їхньої мережі в ТРЦ "Караван".
Куртка шкіряна, яскрава, дуже сподобалась, та ще й ціна була на 40% меншою від звичайно ціни мовбито в честь якоїсь річниці компанії. Але в магазині під час покупки не зміг розглянути дефектів, через особливість штучного освітлення і постійного "облизування" продавцем. Приїхавши додому, не став роздивлятися обновку, просто залишив її в шкафу. Через декілька днів після покупки, вирішив все ж її приміряти і вуаля, при природному освітленні (так як куртка менше відблискувала) я побачив зовнішні дефекти на обох рукавах поблизу плеча були якісь проколи і царапини. Вирішив віднести куртку в магазин, для обміну на не пошкоджений товар, так як куртка дуже сподобалась, повертати кошти не збирався.
Прийшовши в магазин, і повідомивши адміністратора магазину про те, що я б хотів повернути товар - отримав не зовсім адекватну оцінку, вона сказала що куртка не була пошкоджена в магазині це я її пошкодив. Запитавши, звідки такі висновки - вона сказала, що рукава куртки мають згиби характерні для "ношеного" товару, а самим найбільшим аргументом, чому вони мені не зможуть повернути мені гроші або дати нову куртку, була відсутність лейбла який був прикріплений на замок-блискавку, і яка заважала нормально застибнути куртку (це було виявлено іще в магазині, продавець 3 рази допомагала мені витягнути нитку лейбла із замка), не звернувши уваги не це я викинув лейбл.

Після довгих ромов із продавцем і адміністратом, я написав заяву, в якій вказав на дефекти і на моє прохання видати мені не пошкоджений товар. Обіцяли дати відповідь на протязі 2-х діб.
Отримав відповідь по своїй заяві лише 5 діб, і як і очікувалось (прочитавши відгуки про компанію на інтернет-ресурсах) відповідь була негативною.
Запросив офіційну заявку із відмовою замінити товар, я вирішив ознайомитись із такими ж куртками, які висіли в магазині, і от що я виявив - всі куртки були пошкоджені.
Показавши продавцеві і адміністратору моя знахідку, вони відповіли, що нічого там не бачать. Випадково всі осліпли. ПО запиту на отримання фото цих курток, відповідь була однозначною - НІ! Мовби у них заборонена фото і відео зйомка.
Сподіваюсь відсудити у цих сволочей немалу суму грошей за таке нахабне ставлення до покупців.
Не купуйте в цьому бидло магазині нічого!

Гость 9 августа, 2016 год Чим закінчилася ваша історія?

Тоскана

Главный признак хорошей дубленки - "графопишущий" эффект. Проведите по ее поверхности пальцем: если останется след, который скоро "сотрется", вам предлагают качественную вещь хорошей выделки.
В салонах меха и кожи Тоскана вам...

Одежда

Dieva интернет-магазин